Göz Perdesi Kalkarsa İnsan Hangi Dünyaları Görür?

Göz Perdesi Kalkarsa İnsan Hangi Dünyaları Görür? 

Dünya yaradılış itibari ile sadece gördüğümüz nesnelerden ibaret değildir. Daha göremediğimiz ve bilmediğimiz pek çok yaratılan canlılar, olaylar mevcuttur. Pek çok kişi normal göz ile görülemeyen ve ilahi olarak saklanan görüntüleri görmek ister. Özellikle melek ve cin gibi yaratıkları görmek isteyen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Peki, normal gözle görülemeyen canlılar ya da olaylar göz perdesi kalkarsa görülebilir mi? İşte tüm bu ve buna benzer sorularınızın yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

  1. Gözü açık olan kişiler yani kalp gözü açık olan kişiler, normal kişilerin göremediği olayları rahatlıkla görebiliyorlar. Fakat bunun psikolojisi ve sorumluğu oldukça fazladır. Pek çok kişi de kalp gözünün açık olduğunu bilemez. Yine bu tür kişiler Allah dostu olduğu için başlarına gelecek kötü olayları önceden hissedebilirler. Ama dua etmekten başka bir şey yapamazlar, çünkü Allahın takdir ettiği olayları değiştirme gibi bir imkanları yoktur.Göz Perdesi Kalkarsa İnsan Hangi Dünyaları Görür?

Kalp Gözü Açık Olan Kişiler Geleceği Görebilir Mi?

Kalp gözü açık olan kişiler geçmişi Geleceği göremez. Çünkü gayb-ı (gerçekleri) bilen sadece Allah’tır ve Allah’tan başka kimse geleceği göremez. Ama hisleri kuvvetli olduğu için gelecekte olacak bir takım iyi ya da kötü olayları hissedebilirler. Bazı kişiler olacakları rüya şeklinde görebilirler. Ama bu durum kişilere çoğu zaman direk olarak gösterilmeyebilir. Genelde şifreli rüyalar görülür ve şifrelerini çözebilen kişiler olaylara dua ile müdahale edebilir.

Not:İçinizde Bir Takım Bazı Olayları Hissederseniz Olacak Gibi Kendi Kendinizi İnandırırsanız Nefsinizin Yalanlarına Dikkat Edin Hacı Hoca Görünümlü Kişilere İltimat Etmeyin Özelikle Diğer Boyuttaki Varlıklarada Kesinlikle İtimat Etmeyiniz. Bu Şirke Girer Bilginiz Olsun.Ve Diğer Boyutta Bizim İnsanlar Alemi Gibi Yalancı Olan Menfaatçi Olan Çoktur.Bunların Yalanlarına Kanmayın Malum Günümüzde Pek Yaygınlaştı.

Eğer Bir İşe Kalkışacaksanız Bu İşin Sizin İçin Hayırlı Olup Olmadığını Anlamak İstiyorsanız İSTİHARE NAMAZI Kılınız.

Ahir Zamanda Göz Perdesi Kalkar Mı?

Ahir zamanda meydana gelen paronormal olaylar, çok fazla görülmez. Ülkemizde ve pek çok İslam coğrafyalarında göz perdesi kalkan pek çok insana ev sahipliği yapmıştır. Fakat ahir zamanda kalp gözü açılmış insana rastlamak çok mümkün değildir. Çünkü ahir zamanda vuku bulan kötü olaylar, kişiler Allah’a ibadet etmekten uzaklaştırmaktadır. Ahir zamanda artan zina, kumar, içki ve diğer karışıklıklar insanları Allah’a ibadet etmekten alı koymaktadır. Kalp gözünün açılması için mutlaka kişilerin saf ve temiz bir kalple gece gündüz Allah’a ibadet etmesi gerekir.

Göz Perdesi Kalkan İnsanların Görebileceği Rüyalar Nelerdir?Göz Perdesi Kalkarsa İnsan Hangi Dünyaları Görür?

Öncelikle hiç kimse rüyasında Allah’ın yüce cemaline nail olamaz. Fakat göz perdesi kalkan insanlar, peygamber efendimizin yüce nurunu ve melekleri de görebilir. Göz perdesi kalkan kişilerin görebileceği rüyalar;

  • Kuran-ı kerim; içi temiz ve masum kişilerin görebileceği rüyalardan biri de kuranı kerimdir. Tabi burada rüyanın görünüş tarzı da önemlidir. Fakat her kuranı gören kişiler kalp gözü açık demek değildir. Bu nedenle kuranı kerimi gören kişiler kendilerini göz perdesi açık olarak nitelendirmek doğru olmayacaktır.
  • Peygamberi görmek; peygamberimiz, ‘’beni rüyasında gören gerçekten görmüştür.’’ diye buyurmuştur. Fakat sadece kalp gözü açık olan kişiler değil, pek çok kişi peygamber efendimizi görmektedir. Ama yine her gören kişi kalp gözü açık değildir ve peygamberimizi gören kişilerden pek çoğu rüyayı sabah unutabilirler.
  • Ertesi gün ya da gelecekte olacak bir takım olayları görmek; geleceği elbette sadece Allah bilir. Fakat göz kalbi açık olan kişiler, geleceğe dair bir takım olayları Rüyalar İle Şifreli Olarak Uyarılır Bunu Kimse Bilemez Gelecegi Yanlız Allah Bilir Ve Allah Değiştirir.

Bunun dışında günlük yaşamda bazı olayların varlığı göz kalbi açılan kişilerin ulaştığı durumlardandır. Günümüzde kalp gözü açık olan kişilere rastlamak çok mümkün değildir. Ve kalp gözü açık olan kişiler kendilerini belli etmez ve bu durumu gizlemek isterler. Yine gördükleri rüyaları kimseye anlatmamaya çalışırlar.

 

webtoz.com
Posted in Webtoz

oyun ile ilgili sözler

Posted in Webtoz

Aşk101 Dizi İncelemem

Posted in Webtoz

Aydan Getirilen İnsan Eli

Posted in Webtoz

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması