Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri Resimli

Bir gülüşü var, kelebek görse ömrü uzar.

Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliHadi takas edelim bir şeylerimizi; Mesela gülüşünden ver, ömrümden al. (Yılmaz Güney)

Gülüşünde çiçekler açıyor, gamzelerinde huzur Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliBir gülüşü var ki, buzdan gönlümü eritip bitiren, bir gülüşü var, sanırsın cennette bir köşe.

Gülüşüne aşık olan biriyim ben senin dudaklarının şekil değiştirmesine dayanamıyorum. Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliO güldükçe gönlüme baharlar geliyor, her gülüşü ömrüme ömür katıyor.

Gülüşüyle içimi ısıtan biri var, canımdan çok sevdiğim. Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliSenin gülüşün benim için çölün ortasında bir pınar gibiydi.

Tam da her şeyin bittiğini sandığımız anda bir ışık daha yakar Yaradan…
İşte bu, kaderin gülümseme şeklidir… Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliBir gülüşü vardı Sebastian bulutların arasından çıkan güneş gibi tatlı ve sıcaktı.

Yüzünde oluşan samimi gülümseme evrendeki tüm umutsuzluğa baş kaldırıyordu. Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliSil ağzının kenarını, Yine gülüşünden cennet akıyor. (Özdemir Asaf)

Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliBir gülüşü var sanırsın tencerenin dibini parmağıyla sıyırıyor.

O kadar içten gülüyordu ki; içini kıskandım. İçin olmak istedim. Gülüşünden öpüyorum. (İlhan Berk)

Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliHayat gülümsedikçe güzeldir. Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın. Gülmek Gülüş Gülümseme Sözleri ResimliGülüş mutlu yürekten, yağmur kara buluttan gelir.

Bir Cevap Yazın