Güzelce Sözler

Güzelce SözlerSeni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek… Güzelce SözlerMademki hislerim sende anlamsız, artık bu şehirde durmam imkansız…
Güzelce SözlerDertler derya olmuş, bende bir sandal.
Devrilip batmışım, boğulmuşum ben… Güzelce SözlerHer gelen kalbimi çaldı, her aşktan içimde bir acı kaldı! Güzelce SözlerBen çoktan ölmüşüm, yaşıyorum sanma!
Dokunsan düşecek hale geldim yanında. Güzelce SözlerBiz aşkı öğrettik, onlar da meyhane yollarını… Güzelce SözlerBen senin için ateş oldum, sen başkası için rüzgar oldun. Güzelce SözlerSevemiyorum artık kimseyi, bir defa olurmuş zaten aşk dediklri. Güzelce SözlerNe kadar seversen, o kadar acı çekersin…
Güzelce SözlerBen susmayı tercih ediyorum, yüreğim ağlamayı. Güzelce SözlerYoksun yanımda yine yüreğim üşüyor, ne olur sen gel de dünya cennet olsun bana sevgilim… Güzelce SözlerSen benim içimdeki, benim bile ulaşamadığım yerlere dokundun.
Güzelce SözlerSen nereye, ben oraya, adım adım.
İnsan sevdikçe iyileşiyor artık anladım… Güzelce SözlerSevdim. Çünkü; bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim… Güzelce SözlerGelecekse beklenen, beklemek güzeldir.
Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir.
Ve sevecekse sevilen; o hayat her şeye bedeldir.

webtoz.com

Kıymet İle İlgili Resimli Sözler

Kırılmak Kırmak Sözleri Resimli

İnsan Olmak Temalı Resimli Sözler

Sabah Namazı İle İlgili Sözler