Güzelliğinize güzellik katmanın yolları

Güzelliğinize güzellik katmanın yolları

Güzelliğimize güzellik katmanın yolu artık çok basit bir duruma geldi. Bu nasıl olacak peki? Ya da kendimiz nasıl formüller hazırlayabiliriz? Güzelliğimizi nasıl daha da arttırabiliriz?

Birçok firmanın ürünlerinden bahsedebiliriz. Ünlü bir firmada bulunan mavi renk soyulabilen bir maske var ve bu maske bizi siyah noktalarımızdan arındırıyor. Birçok bakım kremi ve tonikte bizi günün kirlerinden temizleyebilir. Evde kendimiz nasıl temizleyici ürünler yapabiliriz?

  • Bir tane sade mineralli maden sodasını alıp içerisine de yarım limon sıkar isek ve bunu sabah ile akşam olmak kaydı ile yüzümüze uyguladığımızda temizliğimizi sağlamış olacağız. Bundan sonrada ise kaliteli bir markanın nemlendirici kremini yüzümüze sürüp, yüzümüzü dinlendirmeliyiz.
  • Gelelim yüzümüzdeki makyajı temizleme işlemine, bunu bir pamuk ve kremle halledebileceğimiz gibi bunu bir gül suyuna batırılmış pamuk parçası ile de yapabiliriz.
  • Gül suyu temizlik sağladığı gibi, cildi güzelleştirir ve canlandırır. Bunun yanında haftalık bir bakım sağlamak için kil maskesi de yapabiliriz.Güzelliğinize güzellik katmanın yolları

Kil Maskesi Nasıl Hazırlanır

  • Kil maskesini nasıl hazırlayabiliriz? 50 gram kil, 2 çay kaşığı kayısı yağı ve 2 çay kaşığı gül suyu ile karıştırın iyice. Bunu güzelce yüzünüze yedirip, hiçbir mimik hareketinde bulunmadan kurumasını bekleyin. Sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayınız. Ardından da yüzümüzü gül suyu yardımı ile güzelce temizleyelim. Bu işlemden sonrada da yüzümüzü nemlendirici kremle kremliyoruz.

Güzelliğimizi katlamak artık çok Yöntemler Mevcut Fakat Bunların Organik Ve Vücuda Tahriş Edilmemesine Önem Gösterilmesi Gerekmektedir. Evde yapacağınız ufak dokunuşlar ile cildinize renk katabilirsiniz. Doğal yollardan güzellik elde etmek giderek kolaylaşıyor, kozmetik firmalardan alacağınız ürünleri de kullanabileceğinizi unutmayın. Hayatınız küçük dokunuşlar ile daha da güzelleşecek.

webtoz.com
Posted in Kadın

Düğün Davetiye Kartları 2020

Posted in diyet

Sporcu Diyeti

Posted in diyet

Salatalık Diyeti

Posted in diyet

Sağlıklı Kilo Verme Yöntemleri