Hareketli Cuma Sözleri

Hareketli Cuma Sözleri

Hareketli Cuma SözleriAllah’ın, kullarını şefaatten ve doğru yoldan ayırmadığı bir dünya olmasını temenni ederek, cumanızı kutlarım. Hareketli Cuma SözleriTüm insanlar için cumanın önemi başkadır. Mübarek günlerden Cuma, her Müslümanın kalbini ve yüreğini huzur ile doldurur. Hayırlı cumalar Hareketli Cuma Sözleriİnsanların üzerine en güzel doğuş şeklidir güneşin… Mübarek cumanın hikmeti gün batana kadar devam eder. Cumanız mübarek olsun. Hareketli Cuma SözleriBu mübarek günde ve gecede hayırlı ilim ve ameller ile son nefesinizi vermeniz dileğiyle… Hayırlı cumalar. Hareketli Cuma SözleriAllah’ın rahmet kapıları cuma günü sonuna kadar açılır. Bu mübarek günde dualarınızı eksik etmeyiniz ve bütün insanlık için iman dileyiniz. Hareketli Cuma SözleriBu mübarek günde Cumanın tüm hayrı üzerinize olsun. Cumanız mübarek olsun.

Allah, her kuluna onun ümmeti olma şansını vermiştir. Bu mübarek günde ümmet arasına girenlerden olmanız dileğiyle… Hayırlı cumalar.

Allah, kendisine açılan eli boş çevirmeyendir. Cumanız mübarek olsun.

Duaların asla boş dönmediği bu günde, hem kendiniz için hem de bütün ümmetleriniz için dualarınızı eksik etmeyiniz. Cumanız mübarek olsun.

Bu mübarek günde ve gecede hayırlı ilim ve ameller ile son nefesinizi vermeniz dileğiyle… Hayırlı cumalar.

webtoz.com
Posted in Cuma Sözleri

Cuma Mesajları Yeni

Posted in Cuma Sözleri

Yeni Cuma Sözleri Resimli

Posted in Cuma Sözleri

Hareketli Cuma Sözleri

Posted in Cuma Sözleri Dini Sözler Güzel Sözler

Cuma Sözleri 2020 Resimli