Honor 8x İnceleme

Honor 8x İnceleme

İlk bakışta tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Honor 8x incelemesi ile ürünün performansını sizlere sunuyoruz.

Şıklık ve Performans Bir Arada

Honor 8x’e ilk bakışta oldukça estetik olması gözlerden kaçmıyor. Ekran kasa oranının yüzde 85 olması ile rakiplerini geride bırakıyor. Işıltılı arka kasa sayesinde cihaz oldukça göz alıcı duruyor. Yani uzaktan bakanlar için oldukça pahalı bir cihaz gibi görünüyor. Peki, tasarım kadar özellikler de cezp ediyor mu?

Cihazda 20 mp ve 2mp olmak üzere çift arka kamera ve 16 mp ön kamera bulunuyor. yani hem fotoğraf çekmeyi hem de kendisi çekinmeyi sevenler için oldukça mutlu edici bir özellik. Yapay zeka destekli olması sayesinde ultra kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Cihazda Android 8.1 kullanılmış ve cihaz oldukça hızlı ve kullanışlı. Karmaşık menüler ve ara yüzler yerine oldukça sade ve herkesin kullanabileceği bir tasarım sunulmuş.

Cihazın arkasında parmak izi tarayıcısı yer alıyor. Tarayıcı oldukça hızlı ve güvenilir olduğu için aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Kalınlığı ise 7.8 mm yani oldukça ince. 6.5 inç ekrana sahip olan cihazda çözünürlük de oldukça doyurucu seviyede. Ancak parlaklığının benzerlerine oranla bir tık daha düşük olduğu söylenebilir. 3750 mAH batarya da kullanıcıları oldukça üzen diğer bir ayrıntı. Böyle özellikli bir telefon da şarj maalesef yeteri kadar dayanmayacaktır. Honor 8x fiyatı da düşünüldüğünde hiç şüphesiz alıcısını pişman etmeyecek bir ürün.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA