Honor Play İnceleme

Honor Play İnceleme

Oyuncu telefonu olarak üretilen Honor Play özellikleri ve uygun fiyatı ile göz kamaştırıyor. Bizler de sizler için bu telefonu detaylıca inceleme kararı aldık.

Honor Play özellikleri

Honor Play oyun tutkunları için özel olarak üretilmiş bir modeldir. Nitekim Honor Play özellikleri de bunu göstermektedir. Her şeyden önce ekran büyüklüğünün tam oyuncuların aradığı gibi 6.3 inç olması son derece sevindiricidir. Bu kadar büyük bir ekran ile uyumlu olarak telefonda 3750 mAH’lık batarya kullanılıyor. Özellikle telefonla uyumlu olan oyunlarda çok daha düşük batarya harcaması söz konusu olurken diğer oyunlarda da farklı telefonlara göre daha uzun kullanım sağlıyor.

Cihazda 4 GB RAM bulunurken 64 GB dahili hafıza bulunmaktadır. Hafıza ise 256 GB’a kadar artırılabiliyor. Ekran çözünürlüğü ve renk ahengi konusunda oyunculara eşsiz bir deneyim sunan bu telefonun sadece tek bir hoparlöre sahip olması üzücü karşılandı. Bu eksiklik 4D oyun desteği ile bir miktar aşılmaya çalışılmış. Buna göre 30 farklı senaryoda titreşimler ve özel ses efektleri ile oyunun gerçekçiliği artırılmaya çalışılmıştır.

Honor Play çift kameraya sahiptir ve ana kamera 16 MP ikinci kamera ise 2 MP’dir. Ön kamerasının 16 MP olması da selfieler için yeterli bir seviyededir. Honor Play fiyatı ise amiral gemisi telefonlara nazaran çok daha uygundur. Oyun performansı açısından ise Honor Play’in daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA