HP BIOS TUSU VE AYARLARI

HP BIOS TUSU VE AYARLARI (PAVILİON 2015 MODELLERDE )

Not Video Üzerinden Yaparsanız Sizin İçin Yararlı Olur.Yazılım İngilizce Tabanlı Olduğu İçin Ayarları Kurculamayın Bilmediğin Yerleri Değiştirmeyin Aksi Halinde Eski Haline Getirmeniz Zaman Alabilir

HP Bios tuşu ve Ayarları ( Pavilion 2015 Modellerde)  , kullanılan bilgisayara göre değişebilmektedir. Bu yüzden öncelikle hangi tuşların bios tuşu olabileceğine bakmak gerekmektedir. Bunu öğrendikten sonra ayarları ve kullanımı hakkında bilgi almak daha sağlıklı bir kullanım için önemlidir. Bios tuşları çok fonksiyonel tuşlardır. Bu yüzden kullanım alanları da muhakkak öğrenilmelidir. Bu bize birçok avantaj sağlayabilmektedir.

Genel Olarak Bios Ekranı f11 Tuş Foksiyonu İle Bilgisayar Açılır İken Hemen Basmanız Gerekmekdedir.

Bios tuşu modellere göre değişebilmektedir. Birçok modelde Eski Sürüm bios tuşu delete tuşu ve ya space tuşudur. Bios tuşlarını kullanabilmek için genellikle bilgisayarı yeniden açmak ve kapatmak gerekmektedir. Bu da kullanım zorluklarına yol açmaktadır.

HP Bios tuşu ve ayarları (Pavilion 2015 Modellerde ) , konusunu takip ederek bu ayarları videomuzdan öğrenmeniz mümkündür. Videolarımızda ki aşamaları takip ederek bu ayarları yapabilir ve kolay bir kullanıma ulaşabilirsiniz. Bu ayarları yapabilmek için, elimizde bir adet kurulum iso dosyası olması gerekmektedir. Bundan başka bir de boş bir USB olması şarttır. Bunlar olduğunda iso ayarları yapılabilmektedir. Ve kurulum gerçekleşebilmektedir.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU