Huawei P20 Pro İnceleme

Huawei P20 Pro inceleme yazımızda sizlere deneyimlerimizi anlatıyoruz. Huawei, Leica iş birliğinden sonra üst seviye modellerinde özellikle kamera alanında yepyeni özellikler sunmaya başladı. 3x optik, yakınlaştırmaya sahip olan Huawei P20 Pro modeli kamera özellikleriyle dikkat çekmeyi başardı. Huawei P20 Pro tasarım ve teknik özellikler bakımından 2019 yılına da damga vuracak gibi görünüyor. Huawei P20 Pro modeli, Mate 10 modelinde görmüş olduğumuz Kirin 970 işlemcisinden destek alıyor. Yapay zeka destekli işlemci olan Kirin 970’in kullanıcılara yardımcı oluyor. Telefon, bellek olarak 6 GB RAM kapasitesi ile geliyor. 128 GB dahili depolaması bulunan telefon 256 GB’ye kadar Micro SD kart ile yükseliyor.

Huawei P20 Pro Tasarımı

Huawei, son dönemlerde tasarım alanında ciddi ilerlemeler kaydetti. P10 ve Mate 10 modellerinin şık tasarımı yeni seride de kesintisiz olarak devam ediyor. Çentikli ekran tasarımı, P20 serisinde de karşımıza çıkıyor. Huawei P20 Pro modeli üzerinde, çok küçük bir çentik alanı bulunuyor. Bu da, tam ekran deneyimini sizlere sunuyor.

7.8mm kalınlığı bulunan Huawei P20 Pro, 180 gram ağırlığına sahip. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara hitap eden telefon 6.1 inç boyutlu ekranı ile göz kamaştırıyor. Ekranın hemen alt bölümünde ise parmak izi okuyucu yer alıyor. Arka bölümünde tam 3 adet kamera bulunuyor. 2 kamera tek çerçeve içerisinde, üçüncü kamera ise bağımsız olarak yerleştirilmiş.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA