I Pet Goat 2 Hakkında Bilgiler

I Pet Goat 2 Hakkında Bilgiler

Geçmişten günümüze birçok film ve dizi hakkında subliminal mesaj verdiğine dair komplo teoriler kurulmuştur. Bu yapıtlar hakkında genellikle illuminati ve masonlar hakkında subliminal verdiği söylenmiştir. I Pet Goat 2 animasyon filmi doğrudan subliminallerle dolu bir yapıt. Bu animasyon filmde Amerikan başkanları George Bush ve Barrack Obama başta olmak üzere birçok ülke, kurum ve kuruluş hakkında subliminaller ve dünyayı yöneten gerçek kişiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Animasyonu Yapanlar Arasında Türk’te Bulunuyor

Bu animasyon filminin yapımında görev üstlenenler arasında bir de Türk bulunuyor. Bu kişi FX Artist olarak projede görev alan Muzaffer Korkut. Böyle değişik bir animasyonda bir Türk’ünde rol alması bizi bu animasyon filme daha da yaklaştırıyor.

Notre Dame Kilisesi Yangınını İşaret Ettiler

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en önemli kiliselerinden olan Notre Dame kilisesi çok büyük bir yangın sonucu hasar görmüştü. Bu yangının elektrik kontağından çıktığı söylenmişti. Ancak animasyon filminde daha önceden Notre Dame Kilisesi’nin yanacağı bildirilmiş ve böyle bir sahneye yer verilmişti. Sahnede Notre Dame Kilisesinin yanarken yıkılış biçimleri bile aynı şekilde canlandırılmıştı.

Medya Deccal Olarak Gösteriliyor

I Pet Goat 2 animasyon filminde, televizyon başta olmak üzere tüm medya aygıtları deccal olarak nitelendiriliyor. Ekran başlı olarak çizilmiş olan bu deccalin insanları çocukluk yaşlarından itibaren zehirlediği anlatılıyor. Ayrıca animasyon filminde sahte Mesih’e de yer verilmiş durumda. Tüyler ürperten görüntüsüyle sahte Mesih bir kayık üzerinde ilerlemeye devam ediyor.Aslında Bur da 2 Rol Var 1.Gerçek Olduğunu İdda Eden 2.Sahte Olduğunu İdda Eden Olmak Üzere.

Videoyu İzliyenler Genel Olarak Mesih Demiş Ama Ben Mehdi Olabilir Diyorum

Amerika Birleşik Devletleri Başkanları Kukla Olarak Gösteriliyor

Amerika Birleşik Devletlerinin Trump’tan önceki iki başkanına yer verilen filmde George Bush ve Barrack Obama kukla olarak gösteriliyor. İkisi de kuklayı oynatanlar ne isterse onu yapıyor. Örneğin, Barrack Obama kukla oynatıcısı tarafından sürekli gülümsetiliyor ve kahkahaya varan bir yüz ifadesi sürekli onunla oluyor. Bunu gerçek hayatta da görebiliriz. Barrack Obama, Amerika Birleşik Devletleri tarihinin gelmiş geçmiş en çok gülen başkanı olarak karşımıza çıkıyor. Her konuşmasında sürekli bir güleryüz ve kahkaha görebilirsiniz.

Böyle bir animasyonu izleyince insanın tüyleri ister istemez diken diken oluyor

webtoz.com