ilkbahar İle İlgili Sözler

ilkbahar İle İlgili Sözler

ilkbahar İle İlgili SözlerÜzülme! Dikende gül bitiren, kışı da bahar haline döndürür. Mevlana

ilkbahar İle İlgili SözlerBahar mevsimi her yeşilin rengarenk çiçeğe dönüştüğü mevsimdir.

ilkbahar İle İlgili SözlerBahar benim için sensiz sensiz anlamı yok güneşin, her iklimde bana baharı yaşatan sensin ilkbaharım oldun sonbahar olmana izin vermez kalbim.

ilkbahar İle İlgili SözlerYorgun düşmüş sevdam kaç bahar özler ki, kaç bahar severim bilmem beklemeye değer mi?

ilkbahar İle İlgili SözlerBaharla birlikte gelen sıcaklık insanın içini ısıtır.

ilkbahar İle İlgili SözlerGeç gelen bir bahar asla aldatmaz. (Çin Atasözü) ilkbahar İle İlgili SözlerBaharı görünce dalları yeşeren bir ağacım ben, bahar gelince çiçeklenir neşelenirim ben. ilkbahar İle İlgili SözlerTüm çiçekleri kopartabilirler ama yine de baharın gelmesini asla engelleyemezler. ilkbahar İle İlgili SözlerBirinin yüreğine sevgiyle dokunduğunda, dokunduğun yüreğe bahar geldiğini göreceksin.Ezgin Kılıç ilkbahar İle İlgili SözlerMutlu olmak için büyük nedenlere gerek yok.Cebimde 75 kuruşum var, havada bahar.Nazım Hikmet Ran ilkbahar İle İlgili SözlerGönlünde sonbaharın hüznünü taşıyan birine, ilkbaharın güzelliğini anlatamazsın.

ilkbahar İle İlgili SözlerGençlik ilkbahar gibidir, yaşlılık ise kışa benzer, öyle bir kış ki, arkasından bahar gelmez.

ilkbahar İle İlgili SözlerDüşünce ve hayal âleminin alabildiğine derinleştiği, ufukların genişlediği, şair olmayanların bile şiirler yazmaya başladığı bir mevsimdir ilkbahar.

ilkbahar İle İlgili SözlerBahar mevsimi piknik mevsimidir, bahar mevsimi aşk mevsimidir.
Bahar mevsimi hayallerin yeşerdiği bir mevsimdir.

ilkbahar İle İlgili Sözler.Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönül düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün, sensiz.

ilkbahar İle İlgili SözlerMevsimlerden biri olmak isteseydim, bahar mevsimi olmak isterdim. Onun gibi umutlu ve huzur verici olmak isterdim

ilkbahar İle İlgili SözlerBir gül ile bahar gelmez, güller dört bir yana açmalı, güzelim kelebekler yol boyu uçmalı ki, baharın geldiği anlaşılsın. – Yavuz Bahadıroğlu-

ilkbahar İle İlgili SözlerVarlığın bir sonbahar, ama içinde bir ilkbahar gizli.İskender Pala

webtoz.com
Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler