Illuminati Nedir?

Illuminati Nedir?

Illuminati özellikle sosyal medya ve internet kullanımı arttıktan sonra insanların hakkında bilgilere ulaşmaya başladığı bir topluluktur. Illuminati topluluğu hakkında insanlar daha önceleri pek bir bilgiye sahip değilken özellikle son 10 yılda bu konu hakkında doğru yanlış birçok bilgi ortaya çıkmıştır. Bu bilgilerin geneli ne yazık ki gerçeği ve doğruları yansıtmamaktadır. Bu yazımızda illuminati hakkında en gerçek ve doğru bilgileri sizlerle paylaşacağız. Eğer siz de illuminati hakkında doğru ve kesin bilgilere ulaşmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Illuminati Kelimesinin Anlamı Nedir?

Illuminati, Latince illuminatus sözcüğünden türetilmiştir. Bu sözcüğün anlamı aydınlanmış kimseler anlamına gelmektedir. Bu sözcüğün günümüzde illuminati olarak kısaltılıp kullanıldığı bilinmektedir.

Illuminati Yasal ve Resmi Bir Örgüt müdür?

Illuminati örgütü gizli bir örgüttür ve varlığı hala kanıtlanamamış bir örgüttür. Bu nedenle illuminati hakkında yasal ve resmi hiçbir kaynak bulunmamaktadır ve bu konuda hiçbir çalışma devletlerce yürütülememektedir. Örgüt işlemlerini oldukça gizli olarak yürütmektedir ve bu yüzden neyin illuminati tarafından yapıldığını biliyorsak bunu illuminati örgütü istediği için biliyoruz demektir.

Illuminati Örgütüne Nasıl Girilir?

Illuminati örgütüne girmek diye bir tabir yoktur. Illuminati örgütü eğer sizi aralarında görmek istiyorsa sizinle iletişime geçer ve eğer örgüte katılmayı kabul etmezseniz bu onları oldukça üzer ve örgütün sizinle iletişime geçtiğini başkalarına aktaracağınızı düşündüklerinden sizinle çok fazla uğraşacaklardır. Ayrıca örgüte girdikten sonra çıkmakta imkansızdır.

Ünlü Illuminaticiler

  • Madonna
  • Jay-Z
  • Justin Bieber
  • Kanye West
  • Beyonce
  • Lady Gaga
  • Rihanna

Illuminati Kartları Nedir?

Steve Jackson Games (SJG) firmasının piyasaya sürmüş olduğu bağımsız oyun kartlarıdır. Oyuna ilham veren kaynak, Robert Sea ve Robert Anton Wilson tarafından 1975 yılında yayınlanmış “The Illuminatus! Trilogy” kitabıdır. Oyunda oyuncunun dünyayı yasal veya yasa dışı olarak yönetmesi sağlanmaktadır. Oyun kartları üstündeki çizimlerin çoğu komplo teorilere konu olmuş ve bu komplo teorilerin geneli gerçekleşmiştir. Illuminati kartlarında yer alan ve gerçekleşen bazı görseller ve olaylar şunlardır:

  • İkiz Kulelerin Yıkılması (Terrorist Nuke Kartı)
  • Saddam Hüseyin (Saddam Hussein Kartı)

 

 

webtoz.com
Posted in nedir

evde kal Resimlı Sloganlar

Posted in nedir

Hazreti Kime Denir Mevlana’ya Neden Hazreti Diyorlar

Posted in nedir

Obezite Nedir Ve Neden Olur

Posted in nedir

LİNKLERE RESİMLERE VİRÜSLERİ NASIL YERLEŞTİRİYOLAR