İnstagram Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

İnstagram Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

İnstagram Bildirimlerini Açmak Veya Kapatmak İçin Yapmanız Gerekenler Sırasıyla

1:Profilinize Gidin Ayar Simgesine Tıklayın Karşınıza Gelecek Olan Ekrandan Bildirimler Bölümüne Tıklayın.Bu Sayfadan Dilerseniz Tüm Bildirimleri Aça Bilir Kapata Bilirsiniz.

Resimli Olarak Anlatalım

İnstagram Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

İnstagram Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Günümüzde en yaygın olarak kullanılmakta olan sosyal medya platformu olan İnstagram bildirimleri nasıl kapatılır? Kullanıcılar için merak edilecek sorular arasında yer almaktadır. Bildirimleri açabileceğiniz gibi aynı şekilde kapatabilirsiniz. İstediğiniz kullanıcılardan yapılacak olan paylaşımlar için anında haber almak adına bildirimleri açabilirsiniz. Aynı şekilde açmış olduğunuz bildirimleri kapatarak kullanıcıların yapmış olduğu paylaşımlarda mesaj ya da bildirim gelmesini engelleyebilirsiniz.

Anında haberdar olmak istediğiniz kullanıcıların yapmış olduğu paylaşımları takip etmek istediğinizde instagram bildirim açma işlemini hesabınız üzerinden yapabilirsiniz. Açık olan bildirimleri kapatmak isteyenler kullanıcıların hesabına erişim sağlayarak gerekli işlemleri yapabilirler nokta farklı kullanıcıların yapmış olduğu paylaşımlardan haberdar olmak istemeyenler veya ana ekranda görünmesini istemeyenler gizleyebilirler.

Bir Cevap Yazın