İnstagram Çekiliş Tuzağı

Instagram’da Büyük sayfaları az çok biliyorsunuz burada tekrar yazmamın bu anlamı olmayacaktır. Ama size günlerdir takibe aldığım sayfaların çekiliş başladığında ve bittiğinde nasıl bir sonuç çıktı ondan az birşey bahsetmek istiyorum.

Çok ciddi anlamda çekiliş yapan sayfalar Para kazanıyor. 25.000 TL , 2.000 TL ve en az 500 TL istiyorlar. Çekiliş 24 saat sürüyor. Ve çekiliş veren hesaba % 85 bot hesaplar ile takipçi gönderilip gerçek hesap gibi lanse ediliyor. Zaten ismi üstünde bot ve hepsinde düşüş olacaktır. Gerçek hesaplar için de çekiliş bittiğinde çoğu takipten çıkacaktır.

Hal böyle iken 10 hediye varsa bunun 3-1 kişilere veriyorlar.Bazı sayfa sahipleri ise insanları kandırıyorlar video çekiyorlar gerçekten çıkıyor gibi gösteriyorlar ama hediye verme işine girdikleri zaman bir bakıyorsunuz engellemiş.

Bunu ne için yapıyorlar kuşkusuz sayfalarını daha çok kasmak içindir.insanların umutları üzerinden oyna nan bu oyun Bize göre haramdır.Neden mi Hemen gecelim cevaba aracı olan sayfa sahibi profilinin begenisi yükseltmek istiyen belli bir ücret ödüyor sayfa sahibi ise para telefon gibi vaat ile kişilerin profillerini takip ettirerek yükseltiyor.Sonra deniyor ki çekiliş olacak çekilişin amacı profilleri takip etmek değilmi dir kazanç ise şans oyunu ile seçilmiyor mu bu haram dır karşılık var.yani siz aracı oluyorsunuz bu işleme.Bir Profili Takip Etmek Daha Doğrusu Bot bir hesap açtırmak 0.15 kuruş dur.Doğal bir hesabımı seçersiniz yoksa bot mu tabiki doğal olanı işte bundan dolayı tercih sebebi sizlersiniz

aslında burda hem siz hem o kazanıyormuş gibi duruyor fakat internet ortamında herkes müşteridir.yani internet ortamın da yapdığınız tüm işlemler ile birileri kazanıyor demektedir.

webtoz.com

oyun ile ilgili sözler

Aşk101 Dizi İncelemem

Aydan Getirilen İnsan Eli

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması