İNTEL EKRAN KARTI DRİVER GÜNCELLEME VE SORUNLARI GİDERME

İNTEL EKRAN KARTI DRİVER GÜNCELLEME VE SORUNLARI GİDERME (WİN 7-8-10)

İntel ekran kartı driver güncelleme ve sorunları giderme (Win 7-8-10) mümkün. Yazımızda bu konudan bahsedecek, sorunlarınızı çözmeye çalışacağız.

Bilgisayarımızı baştan kurduğumuzda hepimiz bu sorunu yaşarız. Bu sorun için vereceğimiz ilk tavsiye “Driver Booster” uygulamasını indirip, kurmanız. Bu programda size tavsiye edeceği driverları olacak bunları yükleyin, ardından uygulamayı silebilirsiniz. Bu driverları indirip kurduktan sonra hatanız çözüme kavuşacaktır.

Bir diğer yöntem ise internet tarayıcısına İntel yazıp aratıyorsunuz ardından çıkan sayfalardan “Drivers & Software- Intel” sayfasına giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada üstte dört sekme altta dört sekme olacak şekilde bir düzen karşınıza çıkıyor. İlk sekme olan Graphics Drivers sekmesine giriyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken işlem ise kendi Intel ekran kartı driverinizi seçmeniz ve indirmeye başlatmanız. İndirme bittikten sonra kurulumu yapın ve sorununuzu halletmiş olduğunu görün.

İntel ekran kartı driver güncelleme ve sorunları giderme (Win 7-8-10) sık karşılaşılan bir problemdir. Yukarıdaki çözümlerden istediğinizi seçip, deneyebilirsiniz. Kolay gelsin

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU