İnternet den Para Kazanma Tüm Gerçekler

İnternet den Para Kazanma Tüm Gerçekler

İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir.Aklınıza Gelebilecek Tüm İnternet Üzerinden Para Kazanma Projelerini Açıklıyoruz.

Arkadaşlar Önçelikle Şu Kuralı Kesinlikle Unutmayınız İnternete Giren Herkes Birer Müşteridir.Gerek Sosyl Medya Sitelerinde Gerek İse Video Bile İzleseniz Oyun Bile Oynasınız Sizler Birer Müşterisiniz Peki Bu Nasıl Oluyor.Girdiğimiz Tüm Siteler Birer Projedir.Bu Sitelere İnsanlar Giriyor İse Bu Projenin Değerli Olduğu Gözükmektedir Proje Sahibi İse Bu Kurmuş Olduğu Sistemden Gerek Reklam Anlaşmaları Gerek İse Ticaret Olarak İşler Yapdığı İçin Para Kazanmaktadır.

İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır.

Yukarıda Bahsetmiş Olduğumuz Sisteme Göre İnternet Üzerinden Para Kazanmak İstiyor İseniz Bir Projenizin Olması Gereklidir.Yani Bu Gerek İnstagram Üzerinden Butik Satışı Olur Gerek İse Haber Siteleri Farketmeksizin O İlgili Projenin Araştırmasını Yaparak Bu Sektörlerden Reklam Üzerinden Veya Ticaret Üzerinden Para Kazanabilirsiniz.Veya Hizmet Vererekde Kazanabilirsiniz.Aslında Hepsi Birer Hizmetin Parçası Diyebiliriz.

İnternet Üzerinden Güzel Para Kazanabilirsiniz. Örneğin Sırasıyla

İnternet Üzerinden Para Kazanabileceğiniz Projeler

1:Websitesi Açarak (Haber,Magazin,Dini) Gibi Belli Bir Alana Hitap Eden Fakat Açmadan Önce Araştırma Yapınız Örneğin Haber Sitesi Sektörü Çok Tur. Süperliğ Gibi Önüne Gelen Asılsız Makaleleri Ekleyip Daha Çok Kazanmanın Peşinde Tabi Bu Durum O Sitenin Otoriterliğini Düşürmektedir.Bu Projelerden Çok Kazanabilirsiniz

2:Ticaret:Ticaret Alanında Ne Satmak İstediğiniz Veya Ne Pazarlamak İstediğiniz Önemlidir. Bugünlerde E Ticaret İle Çok Güzel Para Kazanan Arkadaşlarım Mevcut.Hatta Geçdiğimiz Günlerde bir Olay Tanıklık Ettim Adamın Biri Hayali Var Gümüş Tasarımı Yapıp Bunu Satmak İstiyor İlk Zamanlar E Ticaret Siteleri Üzerinden Satmaya Başlıyor Tek Tük Satıyor Adam Kazandığı Tüm Para İle İşini Büyütüyor Çalıştığı İşi Bırakıyor Şuan 6 Çalışanı Var.  Hayallerinin Peşinden Gidip Sevdiği İşi Yapıyor Bol Kazançlı Tabi İşi Bilmek Ve Caba Önemli.

3.Editörlük ;Kuşkusuz Üniversiteli Öğrencilerin 100 Kelimesini Bu Günlerde 1 Tl Ye Yazdığı Makale Editörlüğü Bu Alanda İşi Hemen Bulabilirsiniz Tabi Bu Alanın Zorluğu Var.Fakat Sizlere Yapdığı İşi Anlatayım.Örneğin Bir Haber var O Haberin Yazılışları Farklı Anlamları Aynı Şekilde Yazmasıdır.İlk Başlarda Yavaş Yazıyorsunuz Sonra Beyin Turbo Moda Alıyor.2 dk da 1 tl 😀

4:İnternet Üzerinden Para Kazanmak Hayel Gücünüzün Pazarlayaçağı Bir Şey Olması Demektedir Şunuda Unutmayalım İnternet Üzerinde Daha Çok Kazanmanın Yolu Reklamdır Yani İlk Başlarda 10 Kazanıyorsan 9 Reklam Vermek Zorundasın Bu Teçrübedir Bunu Not Almanızı Özelikle İsterim.

5:İnternet Üzerinden Para Kazanma Sadece Yazı Veya E-ticaret Değil Mobil Oyunlar Hizmetler Hatta Kodlamalar Bile Yaparak Kazanabilirsiniz.

Bu Alanda İş Kolay Olduğu İçin Kazanabilirsiniz.Yukarıdaki Saydıklarım Kazanma Oranı Yüksek Proje Örnekleridir.

Ufak Bir Not:Kesinlikle Yok Anket Doldur Yok Video İzle Gibi Sistemlere Üye Olup Zamanınızı 10 Krş İçin Harcamayın Bu Tip Sistemlerin Amacı Budur.Para Kazanmak İçin Hangi Alana Gireçekseniz Girin Fakat Yasa Dışı Olmasın. Cezaları Yüksektir.

İnternet Üzerinden Para Kazanmak Aslında Kolay Zor Olan Projenin Başlangıcıdır.Proje Seçilir Sektörel Analizler Yapılır İçerik Planlamaları Yapılır.Hedefler Belirlenir Günlük Plan Belirlenir Yola Koyulur.Sonrası Öğrenerek Hemde Kendinizi Gelişdirerek Akmasada Damlıyor Para Deyip Teçrübe Kazanmaktır İlk Başlar.Böyle Geçiyor.

Arkadaşlar İnternet deki Herkes Birer Müşteridir.Bizler Müşteri İsek Alaçağımız Şuan Bu Konuda Almak İstediğimiz Bilgiyi Bilmemiz Gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Lütfen Okuyunuz

webtoz.com

İnternet Üzerinden Kesinlikle Ön Ödemeli Ponzi Sistemlere Çiftlik Bank Olayı Gibi Uygulamalara Kesinlikle İtibar Etmeyiniz Bu Sistemler Sizlerden Önçe Bir Para Yatırmanızı İstiyor Sonra Size 3-5 Para Gönderiyor.Kandırma Sanatı

Yani Haram Olmasa O Parayı Gidip Bankaya mevduat Hesabına Yatır Hem Güvenli Olur Hem Paranı Alırsın Tabi Faiz En Büyük Günahlardandır Orası Ayrı Konu.

2:İnternet Üzerinden Para Kazanaçam Değip Farklı Uygulamaları İndirip Bilgisayarınıza Kurmayın Bunun Bir Örneğini Kairos Sisteminde Gördük PC Açık Kalacakta Ben Para Kazanacam Program İstediğini Yapacak Belki Yasa Dışı İşler Yapacak Bunu Kesinlikle İtiraz Edemezsiniz Sonra Mapus Hane Yolunda Şarkısı Aklınızdan Çıkmaz.Şunuda Belirtelim Bu Kairos Sistemi İle Çok Güzel Kirli İşler Döndü En Son Devlet Dur Dedi Fakat Geç Kalındı Hatta Herşeyi Sahte Çıktı.

3:Ben İnternet Üzerinden Para Kazancam Diyip Bodoslama Atlamak Size Zarar Getirir.Güzel İnternet di Pazarlama Aracı Olarak Görüçeksiniz Burdaki Pazarlama Araçı Şuanki Bu Yazı Bile olabilir.

 

 

Posted in İnternet

İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM SORUNU

Posted in Ağ Sistemleri

Android ağa erişim reddedildi Hatası Çözümü

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi ele geçerse ne olur

Posted in İnternet

Çalınan Hotmail Adresini Geri Alma