İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?

İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?

2019 yılında yapılan değişimler ile internet paylaşımı konusunda özellikle kullanıcıların kafasında pek çok farklı soru yer almaktadır.

Yeni yılda yapılan değişimler Ve Bir Şirketin İnternet Paylaşımını Üçretli Yapması Gündem Olmuştu Sonrasında Şikayetlerin Artması İle Kaldırıldı internet paylaşımı ücretli mi? sorusunu akıllara getirmektedir. Telefon operatörleri tarafından yapılan açıklamalara göre mobil veriyi özellikle farklı cihazlar ile paylaşmak isteyenler için paylaşımdan aylık ek ücret olarak faturalara ya da kullanıcılara yansıtılacak belirtilmektedir.

Ancak bu durum bazı operatörler için geçerli olmaktadır. Hotspot yani mobil veri paylaşımı için birbirinden farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan işlemlerde özellikle kullanıcıların mobil veriyi paylaşması durumunda internet paylaşımı ücretli olacak. Turkcell özellikle kullanıcıları için ek 2 GB hediye vermektedir. Paylaşım yapılması durumunda aboneler için Turkcell operatörü 9 TL ek ücret olarak faturaya yansıtma yapmaktadır.

Hangi Operatörlerde Ücretli Olacak?

Yapılan değişimlere göre özellikle hotspot üzerinden paylaşım yapacak olanlar için Turkcell aylık olarak 9 TL ek ücret yansıtma yapmaktadır. Farklı operatörlerin kullanıcıları için internet paylaşım ücreti değişebilir. İnternetin farklı cihazlar ile paylaşılması durumunda aylık olarak yansıtılacak olan ücret üzerinden paylaşım yapılabilir. Bu nedenle kullanıcıların daha dikkatli olması gerekmektedir.

 

 

webtoz.com
Posted in Gündem

Vatandaşlık Vergisi

kıdem taminatı
Posted in Gündem

Tazminattan Vergi Kesintisi İadesi

Posted in Gündem

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi

Posted in Gündem

İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?