İp Adresi Değiştirme

İp Adresi Otomatik Olarak Atanan Bir Adres dir.Eğer Hattınız Sabit İp Değil İse Modeminizi Açıp Kapattığınız Zaman İp Adresiniz Değişir.Bunun Hariçinde Modem Paneli Üzerinden Değiştirilebilir.

Ayrıca Bazı Proğramlar İle Bilgisayar Üzerinden de Değiştirebilirsiniz Fakat Bu Programlar Modeminizi Yeniden Başlatma Verisi Göndermektedir Tavsiye Edilmemekte Olup Bilgisayar Güvenliğiniz İçin Riskli Olabilir.

İp Adresi Gizlemek İstiyorsanız 2 Türlü Yöntem Vardır.

1:Proxy Veya Vpn Programı İle

2:Vps Uzak Sunucu Kiralama İle İp Adresinizi Gizliyebilirsiniz.Fakat Her Sistem Yapılan Her Bağlantıyı Loglamaktadır.Yani Siz Vps Kiralasanız Bile İllegal İşler İçin Vpn Programlarıda Kullansanız Sizi Bulurlar Bunun İçin En Güzel Yöntem Güvenlik Kameralarına Yakalanmadan Üçretsiz Wi-fi Sunan Bir yerlerde İllegal İşlemler Yapılabilir.

Hacker,ların Kullandığı Yöntem İse Kuşkusuz Vps Kiralamaktadır.Ve Bunu Hedef Şaşırtma Dediğimiz Köprüleme Sistemi İle Yapmaktadırlar Yani 30 Ülkeden Vps Kiraladığınızı Düşünün Ve Bu 30 Vps Yazılımlar İle Devamlı Kendileri Üzerinden Bağlantılı Sadece Bir Tanesi Hackere Bağlı Bu Durumda  30 Ülkedeki Vps Sunucusuna Eş Zamanlı Baskın Yapacak Kadar Güçlü Bir Devlet Yapısı Olmalıdır.Tabi Sadece Bununla Kalmıyor Aynı İşlemi Proxy Üzerinden de Yapılabilir.Bana Kalır İse İl Bahsettiğim Yöntem İz Bırakmayan Yöntemdir.

Çünki Sanal Ortamda Her İş Kayıt Altına Alındığı Gibi Arka Kapı Dediğimiz Backdoor Bırakmaktadır.Yeterki İşin Ehli Ve Arkasında Sağlam Devlet Olsun O Kişi Yakalanır

webtoz.com
Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi nedir

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi alınıyor diyor ama bağlanmıyor

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi gizlemek

Posted in Ağ Sistemleri İnternet

ip adresi bulma