ip adresi ele geçerse ne olur

İp Adresi Başka Birileri Tarafından Öğrenilir İse Ne Olur

İp Adresiniz Birileri Tarafından Ele Geçer İse Hiçbirşey Olmaz Yeterki Siz İllegal Yasa dışı Bir Eylem Yapmadığınız Sürece Bir İp Adresin Kime Ait Olduğunu Öğrenilmesi Sadece Devletin Yetkisi İle Yani Savcılar Talimatı İle Gerçekleşmektedir.

Bunun Haricinde Kişisel Size Karşı Birileri İp Adresiniz Üzerinden Hiçbir Saldırı Yapamaz Sadece İp Adresini Aldığınız Veri Merkezinin Konumunu Öğrenebilir Örneğin İp Adresimi Sorguladığım Zaman Bölge Olarak İstanbul Veriyor.Ama Tam Olarak Evinizin Adresi Sokağınız Kapı Numaranız Adınız Soyadınız Kesinlike Öğrenemezler Ayrıca Bayilerde Tanıdığı Olsa Bile Böyle Veri Vermesi Suçtur.

Ayrıca İp Adresi Üzerinden Hack Saldırıları Şuanki Sistemde Yapılamaz.Çünki Bayilerden Alınan İp Adreslerin Portları Kapalıdır.Ancak Kendi Bilgisayarınız Üzerinden Bir Port Açılmadığı Sürece Erişim Yapılması Mümkün Değildir.

Bu Sayede Yetkisiz Erişim Yapılması Kısıtlanmıştır.Porttan Kastımız Bilgisayarınıza Örneğin 443 Portu Üzerinden Bilgisayarınızdan Arka Kapı Dediğimiz Backdoor Yönlendirmesi Yapılması Bu Yöntem En Çok Truva Atı Dediğimiz Trojan’ların Önünü Kesmişdir.

Her Ne Kadar Geç Kalınsada Ülkemizde Tüm Müşterilerine Sağlıyan İlk İşleme Koyan Superonline dir.Kendilerini Teprik Ediyoruz.

webtoz.com
Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi nedir

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi alınıyor diyor ama bağlanmıyor

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi gizlemek

Posted in Ağ Sistemleri İnternet

ip adresi bulma