ip adresi gizlemek

ip adresi gizlemek

İp Adresinizi Gizlemek İstiyor İseniz Bu 2 Yöntem İle Yapılabilmektedir.Ve Bu Yöntem Ciddi Sorunlarına Sebebiyet Verebilir.

Arkadaşlar Öncelikle İp Adresi ;İnternet Ortamına Bağlanan Erişim Yapan Tüm Cihazların Bağlantı Adresleridir.Bu Adresler Olmadan Kişiler İnternet Ortamına Erişim Yapamaz.

İp Adresi Gizlemek İçin Yapılan Tek Yöntem Proxy Sistemidir.Yani Vpn Programları Araçılığı İle Başka Bir Ağa Katılmaktır.Teknik Olarak Köprüleme Yöntemidir.Mevcut İp Adresiniz Üzerinden Başka Ağa Katılarak İnternet Ortamında Gezinilmekte dir. Fakat Bu Yöntem Sakıncalıdır.Çünki Ağınızdaki İşlemleri Başka Firmalara Veya kişilere Açıyorsunuz Sizin Bağlantılarınızı Görmektedirler.

Vps :Uzak Bilgisayar Kiralamak

Örneğin Rusya’dan Bir Bilgisayar Kiralıyorsunuz Sanal Bilgisayar Bu Bilgisayar Üzerinden Gerek İllegal Gerek İse Oyun İçin Veya Farklı İşler İçin Kullanabilirsiniz.

Şahsi Görüşüm En Temizi Vps Dir.Vpn Hizmetlerine Göre Parasal Olarak Tuzludur.Vps Sistemlerde İse İllegal İşler İçin Ülkerlerin Birbirleri Suçluluk Veya Bilgi Alışverişi Gibi Yasal Olarak Bir Anlaşmaları Varmı Bunları Göz Önünde Bulundurulmaktadır.Ayrıca Ödemeler Bitcoin Gibi İzi Sürülemez Para Birimi İle Yapılmaktadır.

Vpn İle Gizlenmek Mümkünmü 

Arkadaşlar Bu Tip Sistemlerde Gizlenmek Mümkün Değildir.Fakat Örneğin Amerikalı Bir Firmanın Vpn Hizmetini Alıyorsunuz Ve Kendi Ülkemizde Örneğin Birilerine Kötü Söz Söylüyorsunuz Bu Durumda O Firmanın İp Adresi Gözükmektedir.Lakin İşin Erbabı Kişiler Sizi Dns Adresi Üzerinden Bulabilme İhtimali Yüksektir.

Çünki Siz Başka Bir Ağa Katılıyorsunuz Ve O Ağ Sizi Logluyor.Hiç Bir Kişi Kendini Riske Atmaz Kanunlar Gereği Ülkemizde Bile Fetö Olaylarında Bylock Kullanan Kişiler İp Adreslerin Sahipleri Göz Altına Alınmıştır.Yani Size Misafirliğe Gelen Kişi Sizin İnternetiniz Üzerinden Bylock Girmiş İse Geçmiş Olsun Direk Sizi Alırlar Çünki Bu Proğrama Senin Kimliğin Üzerinden Girilmiş denir.Siz Bu Durumu Şuanki Modemler De Bulunmayan Loglama Yazılımlarıdan Dolayı Hapiste Bile Olabilirsiniz.Kanıt Sunacak Deliliniz Bulunmaz.

Bu Yüzden Her Gelen Kişilere Wi-fi Şifrenizi Vermeyin Çocuklarınızı Bu Konuda Uyarın.Sağa Sola Kötü Sözler Söylenmesinde Bile Tarafınıza Suçlama Gelebilir.

 

webtoz.com
Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi nedir

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi alınıyor diyor ama bağlanmıyor

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi gizlemek

Posted in Ağ Sistemleri İnternet

ip adresi bulma