İp Numarasından Adres Öğrenme

İp Adres Numarasından Konum Öğrenmek İçin Alttaki Kutucuğa İp Adres Numarasını Yazıp Sorgula Butonuna Tıklayınız.
Kutu İçerisinde Sizin İp Adresiniz Otomatik Olarak Yazmaktadır.

Sorgula Butonuna Tıklayın Konum Yazacaktır.
İp Adresini Yazınız -->

,

İp Adresi Üzerinden Sadece Kişinin Bulunduğu Coğrafi Konumu Mahalle Ve Şehir Olarak Bulunur.Kişinin Tam Tesbitini Bulmak İçin Savcılık Kararı İle Bağlı Olduğu Firmadan Kişinin Bilgileri İstenilmektedir.

Bir İp Adresi Üzerinden Kişinin Serçe Parmağı Büyüklüğünde Dosyası Çıkar Bu Dosya İçerisinde Kişinin İnternet Hızından Tutun Tüm Bağlantılara Kadar Bilgi Edinilebilir.

Genel Olarak Adli Vakalar da Bu Bilgiler Edinilmektedir.3.Kişiler Bu Bilgileri Edinemez Yasaktır.

Özelikle Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin Almış Olduğu Kararlar Gereği Bir kişinin İp Adresi Üzerinden Kayıt Edilmesine Bilgiler Edinmesine Kadar Kanunen Yasaktır.

İp Adresi Değiştirilirmi

İp Adresi Ancak Proxy Vpn Gibi Programlar İle Değiştirilebilir Fakat Bu İp Adresim Değişti Artık Herşey Yapabilirim Demek Değildir.Çünki Tüm Proxy Hizmetleri Loglama Yapmaktadır.Olası Savcılık İsteği İle Federaller Seve seve O Bilgiyi Alır.

Proxy Hizmetine Bağlanmak İçinde İp Adresiniz Gereklidir.İp Adresiniz Üzerinden Bir Başka Ağa Bağlanıyorsunuz.

Sonuç İtibari İle 2 Farklı Loglama Yapılabilir.

Hem Proxy Hizmetleri Hem Bayiniz Yapabilir.

İstese Devlet Tüm Ağlarımızı İzleyebilir.

Hacker lar Nasıl Gizleniyor

Hackerlar Genel Olarak Yapacakaları İşleri Avrupa Yasaların Geçersiz Olduğu Ülkelerden Vps Veya vds Makine Kiralayarak Uzak Bilgisayar Bağlantısı İle Yapmaktadır. Vps Veya Vds Kiralar İken Tercihen Bitcoin Veya çalıntı Kredi Kartları Üzerinden Makinelerin Ödemesi Yapmaktadır.Bu Makinelere Bağlanmak İçin İse Wi-fi Üzerinden Başka İnsanların Ağını Kullanarak Bağlantı Yapmaktadır.

Bu İşlemi Tek Makine Olarak Düşünmeyin 10 Farklı Ülkeden 10 Makine Kiralanması Gibi

Hackerlar İçin Önemli Olan Zaman Kazanmaktır.Olası Bir Yer Tespitinden Sonra Kaçmak İçin.Bunun İçin İse Yukarda Bahsetiğimiz Yöntemi Bir Döngü İçerisinde kullanmaktadır.

webtoz.com

100 Makine 100 Farklı Ülke Ve Hepsi Bir Biri İle Bağlı Olan Makineler Bu Bir Döngüdür.Birini Patlatmadan Diğerini İncelemeleri Zaman Alıcaktır.

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU