İstanbul Havalimanı Otopark Ücretleri

İstanbul Havalimanı Otopark Ücretleri

Yeni açılan İstanbul havalimanı, Türkiye’nin en büyük dünyanın ise 3. büyük havalimanı olmayı başarmıştır. Bu büyüklükteki hava limanının taşınma süreleri epey zaman almasından dolayı yenilerde hizmete girerek dünyanın dört bir yanına uçuşlar başlamıştır. İstanbul havalimanı şehir merkezine uzak olması sebebiyle ayrıca toplu taşımaların henüz yaygınlaşmaması yüzünden havalimanı otoparkında bir kalabalık söz konusu oluyordu. Yetkililerin buna bir çözüm bulması gerektiği için otopark ücretlerinin devri başlamış oldu. İstanbul havalimanı otopark ücretleri Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ihale ile Havalimanı işletmecileri tarafından ücret tarifeleri belirlendi.

Havalimanı Otopark Ücret Tarifeleri

7 Nisan da hizmete açılan İstanbul Havalimanı otopark ücretleri belli olmuş ve hizmete girmiştir.  Ücretler;

  • Kapalı otopark için uygulanan ücretler saatlik 21 TL olarak ödeme yapılmaktadır. Diğer saatler için ödemeler ise, 2-3 için 25 TL, 3-6 saat için 39,5 TL, 6-12 saat için 47 TL, 12-24 saat içinde 63 TL’dir. Eğer aylık olarak otopark ücreti ödemek isteniyorsa bu fiyat 444 TL’ye ulaşmaktadır.
  • Açık otopark için uygulanan ücretler saat başı 16 TL olarak diğer saatlere göre değişiklik göstermektedir. 1-3 saat için 19 TL, 3-6 saat için 29 TL, 6-12 saat için 32 TL, 12-24 saat içinse sadece 44,5 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. Aylık olarak ödeme yapmak istendiğinde 332 TL ile otoparka 1 ay boyunca girebilme şansınız olmuş oluyor.
webtoz.com
Posted in nedir

evde kal Resimlı Sloganlar

Posted in nedir

Hazreti Kime Denir Mevlana’ya Neden Hazreti Diyorlar

Posted in nedir

Obezite Nedir Ve Neden Olur

Posted in nedir

LİNKLERE RESİMLERE VİRÜSLERİ NASIL YERLEŞTİRİYOLAR