Kahveyle İlgili Sözler

Kahveyle İlgili Sözler

Uzun uzun muhabbet edecek olan çay içer, derdini anlatamayan alır kahvesini köşesine Geçer.Kahveyle İlgili Sözler

Ne anlatayım sevgili? Elimde acı bir kahve, dudağımda sigaram, gönlümde senin yaran. Derdime iyi gelen tek şey radyodaki slow şarkıdır çalan.

Önüne gelenle çay içersin, ama önüne gelenle kahve içemezsin. Dost gerekir kahveye ,

Bir kahve yapayım sana, kırk yıl hatırım olsun. Sohbetimize gönlümüzün efkarı dolsun.

Kahveyle İlgili SözlerSeninle içtiğim her kahve güzel acı bile olsa. Ben şekerli içerim ama sen seviyorsan yapıver bir kahve kıvamı da olsun orta.

Arkadaşınla çay içersin, dostunla kahve. İşte o zaman gönüller de bir olur sözler de. Dökersin efkarını, çal sazını dinlesin seni kahvenin acısı.

Duygusal adamım ben, içim olmaz meşrubatla. Yap bir kahve de içelim yaramıza. Bundan sonra giremez kimse kırk yıl aramıza.Kahveyle İlgili Sözler

Sabah uyandığında acın hala içinde tütüyorsa, patlat bir kahve de dinsin kör olasıca. Aç pencereni, yudumla kahveni, işte o zaman erersin huzura.

Kahvenin yoldaşıdır sigara, bir de tat verir çikolata. Acını acıyla bastırırken bir bardak soğuk suyundan ara sıra yudumla.

Bir fincan takımı aldım, teki senin fincanın teki benim. Kimsenin aramıza girmesine izin vermeyelim.

İstemem ne dibek kahve ne neskafe. İçimin yangınını söndürür elinden gelecek acı bir kahve.

Kahveyle İlgili SözlerKahve köpüksüz olur mu hiç? Köpüksüz kahve tütün sigaraya benzer. Tat alamazsın ama sırf mecburiyetten içersin.

Bir kahve yap kokusu öteden duyulsun. Ortak şekerli ve biraz da kavrulmuş olsun. Bizim de dostluğumuz şu kahve gibi baki olsun.

Acımızı anlatır kahve, sen yoksan neyleyim ben hayatı, boş kalır elimdeki kahve fincanı.

webtoz.com

Kahveyle İlgili SözlerBir parça hatırım varsa sende yap bir kahve ömürlük olayım. Pencerenden bakıp yudumlarken kahveni aklından geçen ben olayım.

Kahven ölüm kadar acı, acım kadar derin olsun. İç iç bitmesin, hatırımız ömürlük olsun. Senin sevgin de benimki gibi baki olsun.

Çay ortam ister, kahve sevgili. Çayı herkesle içersin de kahveye gerek dost dili. Alkol kadar uçuk olmasa da kahve de anlatır derdini.

Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler