Kendi Telefon İşletim Sistemi Yapabiliriz.

Bildiğiniz Üzere Hali Hazırda Bir İşletim Sistemimiz Var.Hatta 2 Tane Var Biri Pardus Devletimizin Yürüttüğü Proje Diğeri İse Pisi Linüx .Windows Yavaş Yavaş Türkiyeden Silinmeye Kalkmış İken Neden Aynı Mücadeleyi Android İçin Yapmıyoruz.Evet Biraz Zor Olacak Ama Pardusun Mobil İşletim Sistemini de Yapabiliriz.Türkiyenin Gelişmesi İçin Milli İşletim Sistemleri Ve Günveliği İçinde Milli Telefon İşletim Sistemlerine Kullanmaya İnsanlara Teşvik Etmenin Zamanı Geldi.Hatta Reklamlar Bile Verilmeli Dışa Bağımlılığın Kesilip Döviz Çıkış Girişlerin Engellemesi Türk Liramızın Değeri Artmalıdır.

Gerek İstihbarat Alanında Gerek İse Yetkisiz Olarak Uygulamalar Araçılığı İle Bizleri Dinlemelerinin Önünü Kesmenin Vakti Geldiğini Düşünmekteyim.

Şuan Da İnsanlar Hangimizin Telefonu Daha Farklı Veya Hangimizin Bilgisayarı Daha İyi Gibi Gösteriş Meraklılığından Çıkıp.Arka Planda O Yazılımların Kaynak Kodlarında Ne Tür Backdoor Kodlarına Sahip Olduğunu Ve Bunlar İle Neler Yapabileçeğinin Tehlike Boyutlarını Anlatmak Gereklidir.

Facebook Kurucusu Mark Bile Laptop Kamerasını Bant İle Gizliyor İse.Tehlike Boyutunun Ne Denli Yüksek Olduğunu Göstermektedir.

Pardus Projesini Yürüten Destekleyen Ayrıca Pisi Linüx Projesini Yürüten Destekleyen Tüm Gönüllülere Selam Olsun.

Mücadele İçin Savaşmak Gerekir.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU