LİNKLERE RESİMLERE VİRÜSLERİ NASIL YERLEŞTİRİYOLAR

LİNKLERE RESİMLERE VİRÜSLERİ NASIL YERLEŞTİRİYOLAR (HER LİNKE TIKLAMAYIN SAKIN !)

Linklere resimlere virüsleri nasıl yerleştiriyorlar ( her linke tıklamayın sakın !) , konusu merak edildiğinde açıklamaları iyi takip etmek önemlidir. Resimlere ve linklere aynı zamanda başka dosyalara virüs ekleyerek kötü amaçlı kullanım sağlamaya çalışan bazı insanlar vardır. Bu yüzden gelen her dosyayı hemen açmamak gerekmektedir. Bu bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan ve bilgisayarlardan korumanın en etkili yöntemlerinden biridir.

Genel manada film izleme siteleri maalesef yapmamaktadır. Genel manada www. … Şeklinde yapılır. Ve bu linke tıklayarak programı indirebilirsiniz şeklinde bir yazı kullanılır. Bu genelde program indirme denemeleri sırasında karşımıza çıkan bir sorundur.

Bu linklerden bir tanesi de bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz şeklinde yazılmaktadır. Görünüşte video gerçekten vardır. Ancak tıklandığında birçok virüslü dosyayı da beraberinde açmanız sağlanır. Aslında arka planda bahsedilen video yoktur.

Bir diğer link ise bu resme tıklayarak ulaşabilirsiniz şeklinde yazılmaktadır. Yine bu linke resim eklenmiştir. Ancak açıldığında bahsedilen resme ulaşılmaz. Virüslü dosyalara ulaşılmış olunur. Bu linkler ile bilgisayarınıza birçok farklı kötü amaçlı virüs bulaşmış olur.

 

webtoz.com
Posted in nedir

evde kal Resimlı Sloganlar

Posted in nedir

Hazreti Kime Denir Mevlana’ya Neden Hazreti Diyorlar

Posted in nedir

Obezite Nedir Ve Neden Olur

Posted in nedir

LİNKLERE RESİMLERE VİRÜSLERİ NASIL YERLEŞTİRİYOLAR