Mesafeler İle İlgili Sözler

Mesafeler İle İlgili Sözler

Sana olan mesafenin en iyi yanı ne biliyor musun? Gözlerine bakmadan bile hoyratça sevgini görebiliyor olmamdır.Mesafeler İle İlgili Sözler

Mesafe her zaman en iyisidir, ne insanlar seni kırabilir ne de laubali davranabilirler.

Mesafe denilince akla yalnızca fiziksel mesafeler gelmemelidir, uyuşmayan iki zihin arasında da pek çok mesafe vardır.

Aklımın mesafesi, dilindeki sözlerdendir sevgili, eğer yıkabilseydin mesafeleri hem aklım hem yüreğim koşardı gül bitmeyen kurak bahçende.Mesafeler İle İlgili Sözler

İnsanlar arasında meydana gelen en uzak mesafe elbette kalplerin ısınmadığı mesafelerdir.

Hayat öyle bir yere getirir ki insanı, özlediğin insanlar ile arana mesafe koyarken, sevmediğin insanları yanında bitirir.

Seninle aramdaki mesafe güneş ile aya benziyor, hem ışık saçıyoruz hem uzağız, ay aşıktır güneşe aradaki mesafelere inat alır güneşin kokusunu.

Aramızdaki aşkı sen bir türlü anlayamadın, eğer anlamış olsaydın, aramıza koyduğun bu meszafe yüzünden yüreğin ve yüzün kızarırdı.Mesafeler İle İlgili Sözler

Mesafeler bazen iyidir, eğer sevmediğin insanlar ile aranıza konuyorsa, mesafeler bazen kötüdür eğer sevdiklerinizden sizi ayırıyorsa.

Ayrılık çoğu zaman can alıcı bir durum gibi görünse de, mesafeler her zaman iyi olmaya ve insanları iyi etmeye meyillidir.

Eğer kalbinizi kıran insan çoksa, aranıza mesafe koymak için daha fazla beklemeyin, eğer kalbinizi kıran insan yoksa sevmekte cömert olun.

Eğer mesafe koyduğun insanlar bunun sebebini anlarlarsa, mutlaka er ya da geç yanında olacaklardır, ancak anlamazlarsa, daha fazla beklemeyeceksin.

Mesafeler İle İlgili SözlerMesafeler bazen insanın canını çok acıtır ancak bu acıya rağmen çoğu zaman gitmek ve kopmak zorunda olduğunu hisseder insan.

Bazı insanlar yanınızda olmasına rağmen yok gibi hissettirirler ancak bazı insanlar da vardır ki yanınızda olmadıklarında dahi var gibi hissettirirler.

webtoz.com

Sevgilim, aynı havayı soluduktan sonra, aynı gökyüzüne bakabildikten sonra ne anlamı kalıyor mesafelerin söyle bana?

Çok uzak mesafeler de girse aramıza, gönül yoluyla aşıyorum o mesafeleri sana.

Mesafeler, gönülleri yaksa da, insanların kendine gelebilmesi ve sevginin kıymetini anlayabilmesi için birebirdir.Mesafeler İle İlgili Sözler

İnsanların arasındaki sevgiyi daha da koyu hale getirecek olan tek şey mesafedir, mesafe arttıkça özlem de artar.

Mesafeli bir şekilde ilişki yürütmek çok zor görünse de, sevgiyi yücelttiği her zaman doğrudur.

Mesafenin hiçbir önemi yok benim için, sen kalbinle yanımdasın her zaman.

Bazen mesafeler uzak kalmak istediğiniz her insana karşı kullanılmalıdır.

Araya mesafeler de girse, sevdiğiniz insanın ne kokusunu unutabilirsiniz ne de jest ve mimiklerini. Mesafeler hiçbir zaman gönülden sevmeye engel değildir.

 

Uzaktan Sevmek Sözler

İle Sözler

karla ilgili sözler

Yanmak İle Sözler