Microdermatazyon ile cilt lekelerine elveda!

Microdermatazyon ile cilt lekelerine elveda!

Doğum lekeleri, sivilce lekeleri yâda güneş lekeleri gibi ciltte meydana gelen bazı lekeler kadınların canını sıkar. Oysa ciltleri onlar için en değerli giysileridir. Siz en sevdiğiniz giysinizin herhangi bir şekilde lekelenmesini ister miydiniz? Elbette hayır. İşte kadınların bazı nedenler ile ciltlerinde meydana gelen bu lekelerinin aslında güzel bir çözümü var.

Microdermatazyon ile cilt lekelerine elveda!

Microdermatazyon

Özellikle geç yaşlarda oluşan sivilce lekeleri kadınların baş belası. Sivilce ve diğer cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan bu tedavi şekli son derece gelişmiş bir yöntem olup, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça talep görmekte ve başarılı sonuçlara ulaşmaktadır.

Toplam iki adet tüpün yer aldığı yöntem de birinci tüp içerisinde hidroksit kristaller yer alır. İkinci tüpte ise herhangi bir madde bulunmaz. Bu yöntem kesinlikle kişide bir acı hissi uyandırmaz. Uygulanacak olan hafif basınç sayesinde birinci tüp içerisinde yer alan bu kristaller cilt lekesinin üzerine püskürtülür. Bu şekilde uygulanan kristaller kesinlikle hastaya zarar vermemektedir. Seanslar kişiden kişiye değişebileceği gibi ortalama olarak 15-20 dakika sürmektedir.

Leke tedavisinde oldukça etkili olan bu yöntemde cilt lekeleri aşınma suretiyle ortadan kalkar. Üst tabada yer alan cilt aşınacağı için alt tabakada yer alan cilt bunu fark eder ve onarıma başlar. Dolayısıyla lekeli cilt hızlı bir şekilde onarılarak ortadan kalkar ve yeni, lekesiz bir cilt ortaya çıkar.

Eğer sizde çeşitli cilt lekelerinden muzdaripseniz, bu uygulamayı yapan güvenilir bir merkeze giderek bilgi ve yardım alabilirsiniz.

webtoz.com
Posted in Kadın

Düğün Davetiye Kartları 2020

Posted in diyet

Sporcu Diyeti

Posted in diyet

Salatalık Diyeti

Posted in diyet

Sağlıklı Kilo Verme Yöntemleri