Motosiklet Fennni Muayene İçin Gerekenler

Motosiklet Fennni Muayene İçin Gerekenler

Fenni muayene kapsamında motosikletler kontrol ediliyor. Düzenli olarak yapılan motosiklet fenni muayene için gerekenler neler?

Motosiklet Fenni Muayene İçin Gerekli Belgeler

Randevunun alınmasından sonra eksiksiz bir şekilde belgelerin tamamlanması ve araç muayenesinin gerçekleşmesi istenir. Yanınızda olması gereken belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Kilometre bilgisi
  • Ruhsattaki her iki yaprak
  • Kimlik belgesi ya da ehliyet
  • Sigorta kağıdı
  • Muayene ücreti

Yukarıda verilenlerin tamamlanması durumunda sorun yaşamadan motosiklet fenni muayene tamamlanmış olacak. Kısa süre içinde yapılan kontrollerin ardından aracınızın sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi sağlanacak. Direkt olarak aracınızın muayenesinin tamamlanması için belgeleri temin ederek, aracınızın muayeneden geçmesini sağlayabilirsiniz. Uygun olunan tarihte randevu alınarak, belgeler ile resmi şekilde muayenenin edilmesi gerekiyor.

Motosiklet Fenni Muayene Randevusu

İlk olarak motosiklet fenni muayene için gerekenler arasında randevu var. Tüvtürk Resmi internet sitesi üzerinden randevunuzu alarak, araç muayenesi için tarihi belirleyebilirsiniz. Bunun için şehir, araç plakası gibi bilgiler isteniyor. Ardından tarihin de belirlenmesi ile randevu alınmıştır oluyor.

 

webtoz.com
Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Kaç Yılda Bir Yapılır

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Gününden Önce Yapılır mı?

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene Trafik Cezası 2019

Posted in fenni muayene

Fenni Muayene İçin Randevu Nasıl Alınır