Mutlaka İzlemeniz Gereken Kore Dizileri

Kore Dizileri

Kore Dizileri son dönemin en çok izlenen dizileri arasında yerini okuyor. Çok sayıda kişi tarafından bu diziler keyifle takip ediyor.

Peki, en sevilen Kore dizileri neler?

Mutlaka İzlemeniz Gereken Kore Dizileri

Mutlaka izlemeniz gereken Kore dizileri arasında hangileri var? İzlenme rekoru kıran, en çok beğenilen diziler neler? Bu dizilerde hem aşk, hem mutluluk, hem üzüntü var. Farklı konular ile dizileri işleyen senaristler, izleyicilere tam da istediklerini veriyor. Keyifli ve eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

  • Descendants of the Sun:  Kore Dizileri Arasında En Sevdiğim Ve En Etkilendiğim Dizilerden Biri Descendants of the Sun Dur.Gerek Kurgusu Gerek Romantizm Gerek İse Aksiyon Tam İsabet Olmuş Diyebiliriz.Kore Televizyonlarında Bu Zamana Kadarki En Yüksek Gösterimi Almış Dizidir Arkadaşlar Tavsiye Edilir.
  • Blood: En çok izlenen dizi Blood, vampirleri işliyor. Vampirler arasında yer alan Park, dizinin büyük bir bölümünde çok sayıda olayın içinde yer alıyor. Güneşte dolaşabiliyorlar ve ibadethanelerine girebiliyorlar. Bu olaylar üzerinden keyifli bir dizi oluşturulmuş.
  • Bride of the Century: 2014 yılının en çok izlenen dizileri arasında. İMDB puanı 7.1. Beğenerek izleyeceğiniz bu dizide en büyük holding şirketlerinden biri olan TaeYang şirketinin yöneticisi ve hayatı üzerinden dizi devam ediyor.
  • Doctor Stranger: En çok beğenilen dizilerden biri de Doctor Stranger. IMDB’si 7.6. Park Hoon ve babası Kuzey Kore tarafından kaçırılıyor ve her şey orada başlıyor. Korenin en büyük hastanesinde çalışmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor.

Mutlaka izlemeniz gereken Kore dizileri arasında olan bu dizileri keyifle izleyebilirsiniz. Çok sayıda kişi tarafından izlenen bu diziler keyifli zaman geçirmeniz açısından avantajlı olacak. Bölümlere internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

En Sevilen Kore Dizileri

Bakıldığında puanları yüksek olan, en sevilen diziler arasında Kore dizileri de yer alıyor. Flower Boy Next Door, Angel Eyes, The Heirs, You’ve Fallen For Me gibi diziler de en çok izlenen diziler arasında. Sassy Go Go, Personal Taste gibi dizileri de izleyebilirsiniz. İzleyici yorumlarına bakıldığında, eğlenceli zaman geçirebileceğiniz diziler olduğu sonucunu çıkaracaksınız. Kore dizisi izleyenler arasında yapılan yorumlarda Personel Taste dizisinin beğenilerek izlendiği görülüyor. IMDB puanı ise 7.9 olarak verilmiş. Bu dizileri tercih edrek, keyifli zaman geçirebilir Kore Dizilerini takip edebilirsiniz. Bölümlere internet üzerinden rahat şekilde ulaşmanız anında mümkün olacaktır.

webtoz.com

Tavsiye Bilim Kurgu Filmleri

Tavsiye Animasyon Filmleri

Tavsiye Aksiyon Filmleri

Tavsiye Aile Filmleri