Nasip Sözleri Resimli

Nasip Sözleri Resimli

Nakşediyor Yüreğim İlahi Bir Kudret Diyor ki Ey Kulum By Senin İmtihanın Rabbin İçin Sabret

Nasip Sözleri ResimliAşk nasip işidir, hesap işi değil. Aşk adayıştır, arayış değil. Sen adanmış ve yanmışsan bu uğurda, aşk sana uzak değil!

Nasip Sözleri ResimliSabır – Her Nasip Vaktine Esirdir

Nasip Sözleri ResimliEy gönül ses etme! Bekle! Ya nasip de Rabbine bırak…

Nasip Sözleri ResimliBir şey çok istemekle olmaz, eğer nasibinde varsa gelir seni bulur. Kısmet olmazsa da ne kadar hırs yapsan da, çalışsan da olmaz. Nasip Sözleri ResimliNe kadar plan yaparsanız yapın, plandaki olan değil nasipte olan gelir başımıza.

Nasip Sözleri Resimli

Yüreğinin Yükünü Hafifleten En Güçlü Kelime Nasiptir.

Nasip Sözleri ResimliSabır saadeti ebedi kalır, sabır kimde ise o nasip alır. – Yunus Emre

Nasip Sözleri ResimliDilimiz her ne kadar nasip değilmiş dese de kalbimiz Allah’tan ümit kesilmez diye atar. Nasip Sözleri ResimliEğer şehvetin ve nefsin hevesine kapılır gidersen ben sana haber vereyim ki eli boş nasipsiz gideceksin!

Nasip Sözleri Resimliİçimdeki yangını nasip diyerek susturuyorum.Nasip Sözleri ResimliSabır koynuna beklemek koymaz sayın hakimim. Ya kader, ya nasip, ya kısmet der geçeriz…

Nasip Sözleri ResimliKuşlar bile kader’le uçar, velhasıl evvela “kısmet”, Evvela “kader”… Nasip Sözleri ResimliAllah’ım! Bana helâl rızık nasib ederek haramlardan koru! Lutfunla beni senden başkasına muhtaç etme! – Hadis-i Şerif

Nasip Sözleri ResimliRabbim! beni, bana nasip etmediğin bir şeyin peşine düşürme. Amin!

Nasip Sözleri Resimliİnsan “niyet” ile “nasip” arasında bir çizgi üzerinde yaşar. Rabbim niyetimizi “Salih” nasibimizi “Hayır” eylesin.

webtoz.com
Posted in Aşk Sözleri

Emekle İlgili Sözler Resimli Aşk

Posted in Aşk Sözleri

Sadakat Sözleri Resimli

Posted in Aşk Sözleri

Gurur İle İlgili Resimli Sözler

Posted in Aşk Sözleri

Hüzünlü Sözler Resimli