nişan ile ilgili sözler Sevgiliye

nişan ile ilgili sözler Sevgiliye

nişan ile ilgili sözler Sevgiliye

Deniz kumsaldaki kumları zaman geçmişteki anıları siler ama hiçbir şey kalpteki gerçek askı silemez. Sen dünümde, bugünümdesin, sen benim ömür boyunca sevecek olduğum tek sevgilimsin. Seni çok seviyorum.nişan ile ilgili sözler SevgiliyeSeninle sözlenmek beni dünyanın en mutlu insanı yaptı, senin sevgini bu yürekte taşımak beni mecnun yaptı.

nişan ile ilgili sözler SevgiliyeGerçek bir aşk aynı bizimki gibi olur. Diller lal, gözler kalbe kadar inen. Sözler olurda nişanlıya güzel sözler olmaz mı?

nişan ile ilgili sözler SevgiliyeBenimle evlendiğin zaman sana bir servet vaat edemem ama seni ömrü boyunca sevecek, sana hiç bir zaman ihanet etmeyecek, son nefesine kadar senin için çarpacak bir kalp vereceğim.

nişan ile ilgili sözler SevgiliyeSen dünümde, bugünümdesin, sen benim ömür boyunca sevecek olduğum tek sevgilimsin. Seni çok seviyorum.

nişan ile ilgili sözler SevgiliyeÖmrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten. Belki dünyanın sonu değilsin ama sen benim solumda bir dünyasın.

nişan ile ilgili sözler Sevgiliye

Rabbim! Nasibimin gönlünü gönlüme, benim gönlümü onun gönlüne, ikimizin gönlünü de sana layık eyle! nişan ile ilgili sözler Sevgiliye

Ben seni ömrünün sonuna kadar beklemeye razıyım, yeter ki son nefesim de sen yanımda ol.

webtoz.com
Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler