Nişan Tebrik Kutlama Sözleri Mesajları

Her gününüz her an biteçekmişcesine birbirinize daha da sıkıca sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.

Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylasmanız dileğim le… Mutluluklar!

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar?

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?

Nişan Tebrik Kutlama Sözleri Mesajları

allah herkesi mesut bahtiyar eylesin gönlümüzce versin aminnnnnnnnn

Sevginizi ölümsüzleşitirmeye dogru attıgınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dilegimle.

Sana Nişanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yasam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanuz dilegiyle… Mutluluklar!

 

Yasantinizin her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bagli kalin! Mutluluklar.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baglanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayin! Yuvanizdan sevgi eksik olmasin.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatiniza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

webtoz.com
Posted in Resimli Sözler

Uzaktan Sevmek Sözler

Posted in Şairler

İle Sözler

Posted in Güzel Sözler

karla ilgili sözler

Posted in Güzel Sözler

Yanmak İle Sözler