Nissan 2019 Yeni Modeli

Nissan 2019 yılına yepyeni modelleriyle katılıyor. Firma, yeni araçlarını yakın zamanda tanıtacak. Peki bizi hangi yenilikler bekliyor? Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Nissan Juke 2019

Şu an elimizde görseller bulunmasa da konsolun üst bölümünde yeni bir ekran bekleniyor. Kabinin tasarım ve teknoloji anlamında değiştirilmesi planlanıyor. 2019 model Nissan Juke’a güç konusunda turbolar yardımcı oluyor. 3 silindirli 1.0 litrelik ünite ile dört silindirli 1.3 litreye kadar motor alternatifleri bekleniyor. Benzinli versiyonların ise 99 bg ile 129 bg arasında olacak. Yeni Juke’da opsiyonel olarak ayrıca dört tekerden çekiş sistemi bekleniyor.

Nissan Qashqai 2019

Nissan’ın gözde modelleri arasında bulunan Nissan Qashqai, 2020 yılında bambaşka bir halde bizlere geliyor. Firma, özel tasarımını iki çeşit hibrit motor ile bir araya getiriyor. Tamamıyla yenilenen SUV modeli için elektrikli motor çalışmalarına başlayan Nissan’ın, ilk olarak B segmentini tamamıyla dönüştürmek istiyor. Bu araçların ilk olarak elektrikli değil hibrit motorlu olması planlanıyor. Nissan, ilerleyen zamanlarda ise C ve D segmentlerini Alliance’s CMF ile yenileyecek.Nissan 2019 Yeni ModeliNissan 2019 Yeni Modeli Nissan 2019 Yeni Modeli

webtoz.com
Posted in nedir Otomobil

Sürücü Belgesi Sınıfları

Posted in Otomobil

Sürücü Olur Sağlık Raporu Nasıl Alınır Nelere Dikkat Edilir?

Posted in Otomobil

Citroen C5 Aircross 2020

Posted in Otomobil

Toyota Corolla Sedan 2020