Ön Kamera Parlak Ve Beyaz Çekiyor Sorunu

Ön Kamera Parlak Ve Beyaz Çekiyor Sorunu

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber fotoğraf çekme özelliğinde de ciddi gelişmeler kaydedildi. Sosyal medya üzerinde fotoğraf paylaşımları akıllı telefonların kamerasının geliştirilmesinde en önemli etkenlerden bir tanesidir.

Telefonların ön kameralarının parlak çekim yapması kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Bu yazımız içerisinde ön kamera parlak ve beyaz çekiyor sorununa çözüm arıyoruz. Telefonunuzdaki ön kamera parlak çekiyorsa telefonunuzun kamera bölümünü güzelce temizleyin. Gerçekten beyaz çekip çekmediğine bakmak için diğer telefonlarla da çekim yapabilirsiniz. Kıyaslama sonucunda ön kameranın beyaz çektiğini anlarsanız yazılım ayarlarını kontrol edin.

Yazılım hatası, bu sorunların başlıca nedenidir. Telefonda fabrika ayarlarına dönerek kamera problemine müdahale edebilirsiniz. Fabrika ayarlarına döndüğünüz zaman telefondaki bütün veriler silinecektir. Fabrika ayarlarına dönmeden önce verilerin kopyasını almanızı tavsiye ediyoruz.

Fabrika Ayarlarına Geri Dönme

  • Telefonun menüsüne girin
  • Ayarlar bölümünü seçin
  • Fabrika ayarlarına dön seçeneğini işaretleyin

Bu uygulamaları yaptıktan sonra ön kamera beyaz çekme sorunu devam ediyorsa kamerada problem olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden kamera değişimi yapılması gerekebilir

webtoz.com
Posted in Android Sorunlar

AÇILMAYAN CASPER TABLETLERİ AÇMA

Posted in Android Android Sorunlar

Android Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü

Posted in Android Sorunlar

Android Mürekkep Akma Sorunu

Posted in Android Sorunlar

Pubg Global Sürüme Bu Hesapla Giriş Yapılamaz Hatası