Origin Nedir Premier Ve Basıc Paket Nedir

Origin Nedir Premier Ve Basic Paket Nedir.

Origin Electronic Arts Tarafından Kurulmuş Oyun Satış Veya kiralama Sistemidir.

Uygulama İçerisinde Hem Üye Olarak İndirimli Oyunları Alabilirsiniz.

Kiralama Der İken Kafanız Karışmasın Açıklayalım Sistem Aslında Çok Güzel.Biz Kiralama Diyoruz.

Öncelikle Origin Platformuna Üye Oluyorsunuz.Origin Platformunda İster Oyunları Satın Alabilirsiniz.İster İse Premıer Üyelik Paketi Alarak Oyunları 1 Ay Boyunca Veya 1 Yıl Boyunca Oynayabiliyorsunuz Bir Nevi Kiralama Sistemi Fakat Kiralama Sisteminde Birden Fazla Oyun Mevcut.İstediğiniz Oyunu İndirebilir Bitirir Ardından Diğerini İndirir Bitirebilirsiniz.Herhangi Bir Limit Yok Sadece Paketinizin Süresi Önemlidir.

Origin Access Basic Paketi Origin Nedir Premier Ve Basıc Paket Nedir

Bu Paketi Alır İseniz Bu Paket Tutarı Daha Düşük Fakat Bu Paketin Bir Limiti Var Oda Gelecek Olan Oyunlara Erişim Kısıtlı Yani Yeni Olan  Ve Basıc Pakete Eklenmiş Olan Oyunların 10 Saat Trial Sürümünü Oynayabilirsiniz Ayrıca 202 Oyunu Oynayabilirsiniz.

Origin Access Premier Üyelik Paketi Origin Nedir Premier Ve Basıc Paket Nedir

Aylık Ve Yıllık Olarak Satılmaktadır.Aylık Olarak Paketi Aldığınız Zaman İndirmiş Olduğunuz Tüm Oyunları Paketiniz Bitesiye Kadar Oynayabilirsiniz.

Premıer Paketlerde Herhangi Bir Limit Yoktur.

Ben Premıer Paket Aldım Basic Paketi Denemedim İstediğim Oyun O Pakete Dahil Değildi Şuan Bu Yazıyı Yazar İken Anthem Oyunun Dosyaları İnmekte. Oyunu İncelediğim Zaman Oyun Hakkında Bir Makale Yazmak İstiyorum.Ardından Başka Bir Oyunu İnceleme Fırsatım Olacak

Şikayetim 21.yüzyılda Halen Adsl İnternet Kullanmam Ve bundan Dolayı Oyunu Hızlı İndiremiyorum 60 Gb Bir Dosyayı Malesefki 20 Saat Sürenin Sonunda İnmiş Olacak.

Origin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer Sadece Bir Oyun İçin Basic Paketi Üyelik Alacaksanız Oyun Üzerinde Basic Damgası Veya Resmi Olup Olmadığına Bakmadan Almayınız Sistem İçerisinde 202 Oyun Var Premier Paket 232 Oyun Mevcut.

 

webtoz.com

Zula yükleniyor hatası

Pubg Sınırlama 6 Saat Yasağı

RAGE 2 Oyun İnceleme

Anarchy Online İnceleme