Özel Güvenlik Kursu Eğimi Özel Güvenlik Eğitimi ve Fiyatı

Özel Güvenlik Kursu Eğimi Özel Güvenlik Eğitimi ve Fiyatı

Günümüzde giderek artan özel güvenlik sayısı nedeniyle farklı alanlarda oluşan taleplerin karşılanması sağlanmaktadır.

Güvenlik görevlisi olarak çalışmayı düşünenler özel güvenlik kursu eğitimi ile alacakları eğitim sonrasında sınava giriş yaparak kimlik kartı almaya hak kazanabilirler. Silahlı ya da silahsız olarak çalışmayı düşünenler için tercih edilecek olan kurslarda belirlenecek olan fiyatlar değişmektedir.

Kurs için başvuru yapmak isteyenler özel güvenlik kursları arasından yapacakları tercihlerde özellikle seçmiş oldukları silahlı ya da silahsız özel güvenlik eğitimi konusunda taleplerini ileterek belirlenecek olan kur sonrasında sınava giriş yaparak kazanmaları halinde kimlik kartını alabilirler.

Özel Güvenlik Kurs Fiyatları

Silahsız olarak çalışmayı düşünenler için alınacak olan kimlik kartı için kurs ücreti en az 500 TL olarak belirlenmiş iken silahlı olarak eğitim almak isteyenler için 700 TL kurs ücreti söz konusu olmaktadır. Tercih edilecek olan kurslar için özel güvenlik kurs fiyatları değişebilir. Bu nedenle yapılacak görüşmeler dahilinde özellikle kursa kayıt yaptırmak isteyenler farklı kurs fiyatlarını karşılaştırarak tercihlerini belirleyebilirler.

 

 

webtoz.com
Posted in Gündem

Vatandaşlık Vergisi

kıdem taminatı
Posted in Gündem

Tazminattan Vergi Kesintisi İadesi

Posted in Gündem

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi

Posted in Gündem

İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?