Pubg G Aşama 1 Nasıl Öldürülür

Pubg G Aşama 1 Nasıl Öldürülür

Pubg Evo Alanın En Sağlam Boss Slotu Ve En Güzel Eşyaları Veren Slot G Aşama 1 dir.Arkadaşlar Konuya Başlamadan Önce Bir Kaç Bilgi Vermek İstiyorum

Pubg G Aşama 1 Nerededir

.G Aşama 1 Slotun Bulunduğu Yer R.p.d Binası İçerisinde Yer Almaktadır.Bu Binanın İçerisinde Çok Güzel Bir Yer Vardır.Buraya Çıkarsanız Oyunun Başından Sonuna Kadar Bu Alanda Birinci Olursunuz.Resimde Görmüş Olduğunuz Yer Amerikan Bayrağın Bulunduğu Sandıkların Tepesine Atlayacaksınız.Ordan Tüm Slotları Hatta Tüm Oyuncuları Öldürebilirsiniz.

Resimde İşaretlediğim Yer Amerikan Bayrağın Olduğu Yerde Sandık Türü Nesnenin Üstüne Çıkacaksınız.Çıkması Biraz Zahmetli Çünki Korkulukların Üstüne Çıkıp Üstüne Atlamanız Gerekmektedir.2. Kat Sol Alandan Gidiceksiniz.

Bir Çok Oyuncu Bu Alana Geliyor.Bu Alanda İşi Bitiriyor. Taktiklere Devam

Pubg G Aşama 1 Nasıl Öldürülür

Pubg G Aşama 1 Den Neler Çıkar

Pubg G Aşama 1 Nasıl Öldürülür

Pubg Evo Alanında Nasıl 1. Olur

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Aşama Olarak Zombiler Gelmektedir.Bu Aşamaların En Sağlamı Şişko Olanlar.İlk 2 Aşamayı 3 Kişilik Veya 2 Kişilik Bir Ekip İle Merdivenli Bir Evde Geçireceksiniz.Merdivenli Alanlar Dar Olduğu İçin Toplu Olarak Ateş Etmelisiniz.Ayrıca Canavarlar Merdivenli Alanlarda Biraz Daha Ağır Hareket Ediyor.

3.Aşama Şişko Canavarlarda İse Geniş Alanlı Yerlerde Tercihen Rpd Binası Sizin İçin Mükemmel Olur.

En Yüksek Kill Rekorum 194

Yukarıda Bahsettiğim Yöntemler En Karanlık Gece Mapı Olan Survivor Alanı İçindir.

Gelelim Kolay Olan Evo Alanına

Kolay Olan Evo Alanında Harita Üzerinde Bir Yer Var Adı Aklıma Gelmiyor Traktör Üstüne Çıkıyorsunuz Canavarlar Size Vuramıyor Fakat Bu Alanın Sıkıntısı İse Yeşil Olan Maskeli Canavarları Öldürmelisiniz Onlar Uzaktan Vuruyor.Çıkar Çıkmaz Onlara Ateş Edin Traktör Üstüne Çıkmak İçin İse Ön Teker Üzerinden Zıplayın..

Youtube Üzerinden Bulduğumuz Videolar

Tek Başına 1.Nasıl Olur Videoyu İzleye Bilirsiniz

webtoz.com

Posted in Oyun

Zula yükleniyor hatası

Posted in Oyun

Pubg Sınırlama 6 Saat Yasağı

Posted in Oyun

RAGE 2 Oyun İnceleme

Posted in Oyun

Anarchy Online İnceleme