Rüya Tabiri

Rüyaları Etkiliyen Faktörler Rüyalar İnsanların Gündelik Veya Yaşamı Boyunca Yaşamış Olduğu olayların etkisinde kaldığı veya gündelik yaşamlarda etkisinde kaldığımız bilinç dışı tamamen yönetimi bizde olmayan hayel dünyasıdır.Örneğin Koronavirüsü İlk Çıktığı Günlerde çoğu insan rüyasında yakınlarını kaybettiğini görmüştür veya 15 temmuz gecesinden sonra Türkiye Çumhur başkanını rüyasında görmüştür bu gündelik olayların etkisinde kalıp uykuda gördüğümüz hayel dünyamızdır.Birde Yüce Allah Tarafından İnsanlara Bahsedilen Rüyalar Vardır Bu Rüyalar İnsanları Genelde Uyarıcı Olarak Görünen Rüyalardır İşaret Gibi dir Diyebiliriz Bir Yakınınızı Kaybetiğinizi Rüyada Öğrenmek Gibi Bizlere Nazil oLur.Mesela Rüyanızda Bazı Olaylar Gördünüz İş Yeri İle Alakalı Ters Olaylar Aynı Gün İşyerinizde Bir Takım Benzeri Olaylar Yaşadınız Bunlar Devaju yaşamak gibi uyarılardır.
Tabi Bazı Olayları Kendimiz Kendimizi Uyarıyorda Olabiliriz.Bu Nasıl Mümkün Kalu Bela Zamanın dan Sonra Her İnsanın Dünyaya Gelmeden Önce Hayat Hikayesi İzletilirmiş İşte Devaju Olayı Budur.Fakat Bu da Allah Tarafından Ancak İzin Verilen Veya Nail Olunan kişilere gözükebilir.Rüyalar da İlim Olduğu İçin rüyaların tabiri yorumlanması gerçeklik payı yanlıştır.
Günümüzde internet agı sayesinde yüzlerce rüya tabirleri konuları var özelikle bazı siteler kullandığımız arabaların parcalarını bile rüya tabiri olarak yazmış bu yalan dolan dır. Rüya ilmini basitleştirmektedir.
Rüyaların tanımı yorunlanması eski insanlardan günümüze yaşamış olduğu olayları not alarak insanlara anlatılması gerceklik kazanır.
yaşamış olduğum ve sevgilimden ayrılmadan önce gördüğüm rüya da bir siyah yılan sevdiğim kadını kovalamıyor beni ısırmak uzaklaştırmak için rüyamda kovalıyordu. Bu Rüyadan bir kaç zaman sonra biz ayrıldık 2.5 senelik bir flört.
Bu Rüya Tabirini Nerde Ararsanız arayın bulamazsınız.sadece yılan hakkın da iyi veya kötü yorumlar görürsünüz.Ama Temelin deki Düşmanın Kim Olduğu Neden Ayrıldığınız Varasıya Kadar Bu Rüyada Vardır.Bu Rüyayı Ancak İlim Sahibi İnsanlar Çözebilir.
Tıpkı Hazreti Yusuf’un Çözdüğü Firavunun Rüyası Gibi Senesini Kaç Yıl Süreçeğini Bile Söylüyor.İşte Bu Gerçek İlim Sahibi demektedir.
Bizler İse Gördüğümüz Rüya Tabirini Büyüklerimize Ehil İnsanlara Danışarak Çözmek Zorundayız.Gerçeklik Arıyorsan Yola Çıkmadan Bulamazsın.
Günümüz Medyumları Hocaları Bile Aşar.Bunu da yazmamdaki Temel Amaç Ortalıkta Hep Birilerini Ütmek İçin Yalan Yanlış Medyumcular Hocalar umut Tacirleri Dolanmaktadır.
Bir Hocaya Danışmadan Önce Mutlaka Onu Memleketindeki insanlara sorun iyi olanlar isimlerini saten duyurmuştur.internet ortamında yapdığınız araştırmalar gerceklik payı düşüktür.
Rüyalar İnsanın İçindeki Öz Benliğide Gösterir Mesela Hayel Kurup Uyuduğunuz Zaman Devamlı O Hayali Kurup Uyuyorsanız Ona Benzer Hayel Görebilirsiniz.

webtoz.com

Top 10 Şarkılar

Kameradan Girebilirlermi

İnstagram Auto Post Php Code

Yetişkin Film Sektörünün Point Kazananları