Rüyada Abdest Almak

Rüyada Abdest Almak

Rüyada kişinin abdest aldığını görmesi, hayırlara yorumlanan bir rüyadır. Her şekilde abdest aldığını gören kişi mutluğa ulaşacaktır.

Rüyada abdest almak, kişinin hayatındaki zorluklardan kurtulacağına ve mutluluğa ereceğine işarettir. Bazı tabirlere göre rüya sahibi hayırlı bir haber alacaktır. Rüya sahibi eğer hastaysa sağlığına kavuşacaktır. Rüyada abdestli olduğu halde abdest aldığını görmek kişinin imanını tazeleyeceğine ve hayırlı bir yola girmeye yorumlanır.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyada camide abdest aldığını görmek hayırlı dosta ve hayırlı akrabaya yorumlanmaktadır. Kişinin çevresindekiler ona yardım edecek ve hayırlı işlere yönlendireceklerdir.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Gusül abdesti aldığını gören kişi, kaybettiği maddi varlıklarını tekrardan kazanacaktır. Kişi eğer zor bir duruma düşmüşse bu zorlu durumdan kurtulacaktır.

Rüyada Berrak Bir Suyla Abdest Almak

Kişinin rüyada berrak bir soyla abdest aldığını görmesi dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağını gösterir. Kişinin herhangi bir amacı varsa bu amaçlara ulaşacak demektir. Fakat abdest tam olarak bitmediyse kişinin amacı yarım kalacak ve nihayete ermeyecektir.

webtoz.com