Rüyada Abla Görmek

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek karşılaşılan zorluklara karşı sizin korunup gözetileceğiniz anlamına gelecektir. Rüyada öz ablasını gören kişi müjdeli bir haber alacaktır. Hasta olan iyileşecek, bekar olan evlenecektir. Bu rüya genellikle sevinçli ve müjdeli haberlere, ferah ve mutluluğa işret etmektedir.

Bu rüyayı gören kişi bekar ise evlenir, evli ise kız çocuğu olur. Rüyayı gören erkek ise eline bir yerden para geçer. Ablasından ya da ablası gibi gördüğü birinden yardım alacaktır.

Rüyada Ablayı Öpüp Sarılmak

Rüyasında ablasını öpüp sarılan kişi aile içinde sevilecektir. Ev halkına bağlılık, işlerinde yardım görme, desteklenme anlamlarına gelir. Rüyada kız kardeşlerin bir araya gelmesi sevinç ve mutluluk habercisidir. Ancak üvey kardeş gam ve kedere çıkar.

Rüyada Abla İle Konuşmak

Rüyada abla ile konuşup görüşmek hayır ve berekete çıkar. Karşılaşılan zorluklarda kişi korunup gözetilecektir. Rüyada ablası ile tartışan kişi iyi haberler alacaktır, ömrü uzun olacaktır. Rüyasında ablasının öldüğünü gören kişi dert ve sıkıntılarından kurtulacaktır. Hastalıktan kurtulma, para kazanma gibi olumlu anlamlara yorulur.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek