Rüyada Adet Kan Görmek

Rüyada Adet Kan Görmek

Rüyada adet kan görmek; rüya sahibinin maddi anlamda yaşayacağı zorlukları işaret eder. Rüyada görülen adet rüya sahibinin düzeninin bozulacağı, hayatının giderek daha kötü bir hale geleceği ve hayatında yaşanacak karmaşaya yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında adet görmesi onun doğru yoldan şaştığı ve attığı her adımda daha da kötü noktaya gelmeye başladığı anlamına gelir.

Rüyada adet kanaması görmek ise,  erkekler için şerre kadınlar için ise başarıya ve hayra yorumlanır. Rüyada adet olduğunu gören bir kişi kadında mutlu bir habere, hamileliğe, eğer hamilelik haberi biliniyorsa kız çocuğuna işaret eder. Eğer rüyasında adet kanaması gören kişi bir erkek ise o kişinin hayatında çok büyük sorunlar yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olmak; rüya sahibinin doğru yoldan ayrılıp ve dürüstlüğü bırakacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında adet olduğunu görmek rüya sahibi için ileride çeşitli sağlık sorunlarının başlayacağı anlamına gelir. Gebe bir kadının rüyasında adet olduğunu görmesi ise o kişinin bir erkek evla sahibi olacağı şeklinde yorumlanır.

webtoz.com