Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu görmek, yanlış işlere sürüklenebileceğinizi bize söyler. Bu kişilerin hatalara  mehilli olma halini bize söyler.

Rüyada adet  olduğunu görmek,  sürekli olarak hatalar yapmış olduğunuzu ve bu  hatalardan da artık ders çıkarma vaktinin gelip çattığı konusunda bize bilgi verir. Bundn sonra rüyanızda, yapacağınız hatalara karşı da mutlaka kendinizi gözden geçirmeniz gerektiğini bize söyler. Bundan sonra  aynı hataları sık sık yapmamanız gerektiği konusunda uyarır. Yapılan hatalar sizlere çok büyük sıkıntılar yaratmaya neden olacaktır. Rüya sahibinin rüyada direk olarak  regl kanı görüyor olması çok büyük sıkıntılı durumlarla karşılaşma ihtimalinin  yüksek olacağı konusunda bize uyarılar söyler. Adet  olduğunu gören kişilerin bundan sonra ki süreçlerde mutlaka daha da  dikkatli şekilde davranmaları gerekiyor.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek çok iyi bir rüya olmadığını söyleyebiliriz. Görülen bu tarz rüyaların sıkıntı ifade ettiğini ve rüya shibininde önümüzde ki günlerde çok da hoşuna gitmeyeceği bazı durumlar içerisinde kalacağını bize söyler.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek