Rüyada Adet Olmak

Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olmak, rüya sahibinin zor durumda kalacağına, oldukça zahmetli ve sıkıntılı bir süreceğine gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin iyi ve güzel ahlakını kaybetmeye başlayacağına, dinen yasaklanan bazı günahları işlemeye başlayacağı anlamına geliyor. Rüyasında adet olduğunu gören bir kişinin yaptığı hatalardan dolayı gözden düşeceği ve toplumda ki saygısını yitirmeye başlayacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında adet olan kişinin helal olmayan durumlara yöneleceği ve bu sebeple onu büyük bir tehlikenin beklediğini dalalet ediyor.

Rüyada adet olan kişinin nefsine yenik düştüğü ve çevresinde ona destek olan kişi sayısının her geçen gün daha da azalacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyada adet olmak rüya sahibinin oldukça kaygılı bir durumla yüz yüze kalacağını işaret ediyor.

Rüyada Adet Kanaması Görmek

Rüyada adet kanaması görmek; rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı şekilde yorumlanıyor. Eğer rüya sahibi bayan ise iyiye ve hayra eğer erkek ise kötüye ve şerre yorumlanıyor. Rüyasında adet kanaması gören bir bayan için mutlu bir haber alacağı şeklinde yorumlanıyor. Erkekler ise hiç beklemediği olumsuz bir durumla karşı karşıya kalacağı şeklinde yorumlanıyor.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek