Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak; rüya sahibinin kimi zaman mutluluğuna kimi zaman ise üzüntüsüne yorumlanır. Kişi rüyasında hıçkırarak ağlıyor ise gerçek hayatta yaşayacağı bir olay nedeniyle aynı şekilde büyük bir üzüntü yaşanacağı anlamına gelir. Rüyasında hıçkırarak ağlayan kişinin başına çok büyük bir bela geleceği rivayet edilir.

Rüyada sevinçten ağlamak ise, rüya sahibinin gerçek hayatta verdiği sözleri tuttuğuna ve bu sebeple çevresi tarafından güven duyulan bir kişi olarak görüldüğüne yorumlanır. Rüyasında sevinçten ağlayan bir kimse gerçek hayatta mutlu olacağına ve değer verdiği kişilerden aynı derecede değer göreceğine işaret eder. Rüyasında sevinçten ağlayan bir kişinin şansının yaver gideceği ve beklemediği bir yerden büyük yardımlar geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada birinin ağladığını görmek; rüya sahibinin büyük ve mutluluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin gerçek hayatta güzel gelişmeler yaşayacağı, sıkıntılarının biteceği ve emeklerinin karşılığının fazlasıyla alacağı anlamına gelir. Rüyasında birinin ağladığını gören kişinin gerçek hayatta yaşadıkları ile ferahlayacağı ve huzura ereceği şeklinde yorumlanır.

 

webtoz.com