Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağlamak bazen üzüntüye bazen de sevince işaret eder.  Rüyayı gören kişi yakın zamanda birini kaybetmişse genelde sevinç işaretidir.

Rüyada Ölü İçin Ağlamak

Rüyasında ölen bir kişi için ağladığını gören kişi, feraha erecek demektir.  Maddi ve manevi anlamda yaşadığı sıkıntılardan uzaklaşarak yeni bir hayata başlamak üzere olduğunu işaret eder. Ölen kişinin başında ağıtlar yaktığını gören kişi, hayatında birçok sıkıntıyla karşılaşacak demektir.

Rüyada Sarılıp Vedalaşarak Ağlamak

Rüyada sevdiği bir kişiden ayrıldığı için ağladığını gören kişi yakın zamanda güzel bir haber alacak demektir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır görmek istediği kişiyle görüşeceğinin habercisidir. Bazı yorumculara göre rüyada vedalaşmak gerçek hayatta da ayrılık ve üzüntü anlamına gelir.  Fakat bu üzüntüyle beraber yeni bir başlangıç da ifade eder.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada hıçkırarak ağlamak tam tersi ile yorumlanır. Gerçek hayatta içine attığı bir şeyin gereksiz büyüdüğüne işaret eder. Hıçkırarak ve üzülerek bir neden olmaksızın ağlayan kişi, hayatında temiz bir sayfa açmaya hazır demektir.

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek