Rüyada Akrep Görmek

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görülmesi genel olarak karşınıza kötü birinin çıkacağı ya da kötü biri ile  bir iş birliği yapılacağına yorumlanır.

Rüyada akrebi öldürdüğünü görmek ise bir beladan kurtulacağını ve feraha erileceğine yorumlanır. Akrep inançsız, zarar beren, külfeti çok, bozuk ağızlı ancak nispeten zayıf bir düşmanı temsil eder. Kötülüklere karşı bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Akrep Sokması

Evde akrep olması ise sahtekar ve yalancı bir kimse tarafından aldatılmaya delalet eder. Rüyalar genel olarak farklı anlamlarda yorumlandığı için rüyada görülen detaylar da rüyanın yorumlanmasında büyük önem taşımaktadır. Örneğin, rüyada akrep sokması düşmandan zarar görmeye işaret ederken rüyada akrebi öldürmek ise kötü bir düşmandan kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada Akrep Isırması

Bir kişi rüyada akrep tarafından ısırıldığını görürse o rüya bir kişiden ağır bir söz duyarak kendine düşman edineceğine ve zarar görüleceğine yorumlanır. Akrep sokması olarak rüyada akrep görmek ise gizli bir düşman tarafından zarar görerek bu zarardan büyük oranda etkileneceğine işaret eder.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek