Rüyada Aldatılmak

Rüyada Aldatılmak

Bilinçaltına yerleşen olaylar kişilerin görmüş olduğu rüyaları etkilediği gibi rüya yorumları üzerinde de etkili olmaktadır.

Rüya sahibi için rüyada aldatılmak kendisini özellikle güvende hissetmediğini bu nedenle sevdiği kişiden şüphelendiğini gösterir. Özellikle evli olan birinin aldatıldığını görmesi aile içerisinde yaşanacak olan huzursuzlukları işaret etmektedir. Bu nedenle de rüya sahibinin eşine karşı daha duyarlı bir şekilde yaklaşması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eşi Tarafından Aldatılmak

Kişinin rüyasında eşi tarafından aldatıldığını görmesi düşmana işaret etmektedir. Rüya tabircilerine göre özellikle kısmetlerinin önüne geçen ve kendisini çekemeyen bir kadının varlığı şeklinde yorumlanır. Evli kadınlar için özellikle eşlerinin hayatına girebilecek başka kadınları işaret etmektedir.

Rüyada Sevgilisi Tarafından Aldatılmak

Rüya sahibi için rüyada sevgili tarafından aldatılmak özellikle yaşanmış olan olaylar nedeniyle aşk hayatını kapattığını rivayet etmektedir. Bu durumda kendisine yaklaşacak olan insanlara karşı tereddüt ile yaklaşması şeklinde yorumlanır. Yaşamış olduğu kaybetme korkusu nedeni ile de özellikle duygularını kontrol etme konusunda zaman zaman zorluk yaşayacağı anlamına gelmektedir.

 

 

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek