Rüyada Altın Almak

Rüyada Altın Almak

Rüyada altın almak, rüya sahibinin iş hayatında ya da eğitim hayatında başarılı olacağını gösterir. Ayrıca rüya sahibinin deneyimli ve herkes tarafından sevilen bir kişi olduğuna işarettir.

Rüyada Altın Satın Almak

İş hayatında örnek alınacağını ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder. Bununla beraber rüyayı gören kişinin, aile hayatının da mutlu geçeceğine inanılır.

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında kazanmış olduğu paralar ve başarılar nedeniyle ister istemez sıkıntılı ve sorunlu durumlara düşeceğine riayet edilir. Kendisini dolandırıp para almak isteyen kişilere karşı dikkatli olması gerekir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Almak

Rüya sahibinin azmi sayesinde çok büyük ve hayırlı bir kazanç elde edeceğine dalalet edilir. Gerçekleştirdiği çalışmaların karşılığını aldıktan sonra büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım yapacağına işaret eder.

Rüyada Birinden Altın Almak

Eğitim ve çalışma hayatında çok güzel olaylarla karşılaşılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret edilir. Rüya sahibinin çok rahat bir hayat sürüleceğine alamet eder.

webtoz.com