Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır.  Tek başına anahtar görmek iyiyken bir kapıyı açmayan anahtar kötüye işaret eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Açmak

Rüyada bir anahtarla kapı açtığını gören kişi istenen hedefe kolay şekilde ulaşılacağının işaretidir. Az bir zaman kaldığı ve başarı için önündeki büyük engellerin kalktığının göstergesidir. Anahtarla bir kapıyı açmaya çalışan ama açamayan biri hayal kırıklığına uğrayacak demektir. Yakınlarından beklemediği haksız bir tepki ve kötülük göreceğinin göstergesidir.

Rüyada Anahtar Kaybetmek

Rüyada anahtar kaybeden biri eşiyle sorun yaşayacak demektir.  Bazı yorumculara göre rüya sahibinin kademe atlayacağına gönderme yapar.

Rüyada Kırık Anahtar Görmek

Rüyasında kırık anahtar gören bir kişi nikahlandığı kişiden beklenmedik bir durumla karşılaşır. Rüyayı gören kişi bekarsa, çevresindeki arkadaşlarından dolayı hayal kırıklığına uğrar. Bazı yorumlara göre aceleci bir arkadaş demektir.

Rüyada Elinde Birçok Anahtar Tutmak

Rüyada anahtar gören ve birçok anahtarı olan kişi, bolluk bereket içinde yaşam sürecek demektir. Bazen ibadet etmeye, dini gerekliliklerin yerine gelmesi anlamına gelir. Bir kişi kendisine biri tarafından anahtar verildiğini görürse yakın zamanda evlenecek demektir.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek