Rüyada Anne Görmek 

Rüyada Anne Görmek 

Rüyada anne görülmesi kısmet demektir. Hayata bolluk bereket getirerek hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına işaret eder.

Hayırlı bir rüya olan rüyada anne görmek kişinin maddi durumunun epeyce düzeleceğine ve zenginleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda şahsın annesini ihmal etmekte olduğunu ve daha sık annesini ziyaret etmesi gerektiğini ifade eder. Eğer Rüya sahibi rüyada çok nadir annesini görüyorsa bu durum annesi ile arasında İyi bir iletişim olduğunu gösterir.

Rüyada Gülen Anne Görmek

Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu gören rüya sahibi mevcut sağlık problemlerinden kurtularak şifa bulur. Kendi annesini rüyada gülerken görmek kişinin annesinden hayır duası alacağına ve hayırlı bir evlat olacağına yorulur. Eğer anne rüyada kaygılı olarak görünürse çevrede zarar vermek isteyen bazı kişilerin olduğunu ifade eder. Eğer rüyada anne ölüyorsa bu durum kötü bir rüya gibi görünse de hayırlara vesile olacaktır. Rüya sahibinin ömrünün uzun olması, miras kalması, kazanç ve kısmetlerin artmasına işaret eder. Rüyada anneyle tartışmak karşılaşılacak olan engeller yüzünden maddi sıkıntılar yaşanabileceğini belirtir.

 

 

webtoz.com